Maszyna ultradźwiękowa do czyszczenia form wtryskowych z materiału Rdza Olej pyłowy Etcmaximum Mold Wymiar 1000 * 1000mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-3060S
Minimalne zamówienie: 1jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1jednostka / drewniana skrzynia
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 300 jednostek / miesiąc
Pojemność zbiornika: 490L * 3 Pojemność zbiornika: 1000 * 700 * 700
Części zamienne: kosz aplikacji: Forma do konserwacji wypychaczy
Opcjonalne: system filtracji Nazwa: Mold Ultrasonic Cleaner
Zegar: 1-99min regulowany Grzejnik: Regulacja 20-80c
High Light:

industrial ultrasonic cleaning machine

,

industrial ultrasonic cleaning tanks

Maszyna ultradźwiękowa do czyszczenia form wtryskowych z materiału Rdza Olej pyłowy Etcmaximum Mold Wymiar 1000 * 1000mm

Jak czyścić duże plastikowe formy wtryskowe

Złożone formy wymagają starannego czyszczenia.

Skomplikowane formy wtryskowe stanowią znaczne inwestycje firm zajmujących się formowaniem wtryskowym tworzyw sztucznych, które w celu ochrony swoich inwestycji muszą ustanowić procedury czyszczenia w celu usunięcia różnych uporczywych zanieczyszczeń. Należą do nich spalone pozostałości, oleje, obróbka blacharska i smary, które, jeśli zostaną pozostawione, spowodują odrzucenie produktu przez dział kontroli jakości. Ręczne szorowanie rozpuszczalnikami po prostu nie spełnia swojej roli. Oprócz ręcznego czyszczenia, ręczne czyszczenie stwarza potencjalne zagrożenia dla zdrowia pracowników i wyzwań związanych z usuwaniem rozpuszczalników. Rozwiązaniem jest użycie myjki ultradźwiękowej zamiast szorowania w myjce części na bazie rozpuszczalnika.

Dlaczego Ultrasonic Cleaner jest idealny do formowania wtryskowego

W trzech słowach: dokładny, bezpieczny i szybki. Zanieczyszczenia pominięte przez ręczne czyszczenie to zazwyczaj te głęboko w szczelinach i na innych powierzchniach, do których nie można dotrzeć. Co więcej, wysoko wykończone powierzchnie formy mogą zostać zarysowane lub w inny sposób uszkodzone w procesach ręcznych. Duże formy mogą być trudne w manewrowaniu, a ponadto ryzykują uszkodzenia podczas ręcznego czyszczenia. Im dłużej trwa czyszczenie form, tym większe ryzyko uszkodzenia.

Czyszczenie ultradźwiękowe rozwiązuje wszystkie trzy problemy.

Jest dokładny, ponieważ dociera do wszystkich powierzchni formy zanurzonych w biodegradowalnym ultradźwiękowym roztworze czyszczącym na bazie wody. Jest bezpieczny, ponieważ podczas gdy działanie czyszczące można określić jako "gwałtowne", występuje tak szybko, że wysoce wypolerowane powierzchnie formy wtryskowej nie ulegają uszkodzeniu podczas procesu czyszczenia. Przez szybkie rozumiemy od 10 do 15 minut, chociaż duże skomplikowane formy mogą wymagać dłuższego cyklu czyszczenia.

Opis produktu

Ultradźwięki: TYLKO Sposób na czyste z ufnością

Bez względu na źródło brudu i zanieczyszczeń, systemy czyszczenia ultradźwiękowego AG zostały zaprojektowane tak, aby mogły być wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Szybkie, efektywne i wydajne nasze maszyny pozwolą oczyścić praktycznie każdy rodzaj części lub elementu. Poniżej znajduje się krótka lista wielu różnych rodzajów przedmiotów, które zostały oczyszczone za pomocą naszych systemów.

Czyszczenie tworzyw sztucznych metodą kawitacji Działanie

Kawitacja jest opisywana jako implozja niezliczonych drobnych pęcherzyków na powierzchniach produktów zanurzonych w roztworze czyszczącym. Pęcherzyki powstają, gdy przetworniki zasilane przez generator połączone ze zbiornikiem ultradźwiękowym wibrują na częstotliwościach ultradźwiękowych mierzonych w tysiącach cykli na sekundę lub kilohercach (kHz).

Wybór sprzętu czyszczącego zależy w dużej mierze od wielkości czyszczonych form. Dostępne są myjki ultradźwiękowe od niewielkich urządzeń stacjonarnych po wielkogabarytowe urządzenia przemysłowe, które można zamontować w automatycznych cyklach czyszczenia i płukania. Ale wybierz środek czyszczący z grzałką, timerem i trybem zamiatania.

Proces jest dość prosty, niezależnie od wielkości sprzętu. Oto uproszczony opis, który można modyfikować na podstawie konkretnych operacji:

  1. Napełnij myjkę ultradźwiękową wodą, ale pozostaw miejsce do czyszczenia w celu usunięcia roztworu z powodu rozmiaru czyszczonych form. Dodaj odpowiednią ilość biodegradowalnego koncentratu czyszczącego.
  2. Kiedy będziesz gotowy do czyszczenia, umieść formy wtryskowe w koszu czyszczącym. Uważaj, aby się ze sobą nie kontaktować. W przypadku czyszczenia dużych części można zawiesić je w roztworze czyszczącym, aby nie dotykały dna zbiornika. Niektóre przemysłowe środki czyszczące są wyposażone w dolne półki, aby wspierać czyszczone produkty.
  3. Ustaw grzałkę na 65 C i timer od 10 do 60 minut w zależności od stopnia zabrudzenia. Aktywuj tryb zamiatania, aby zapewnić równomierne rozmieszczenie kawitacji i promować jednolite czyszczenie, a następnie obniżyć formy do roztworu. Z doświadczeniem ustalisz optymalne warunki czyszczenia.
  4. Pod koniec cyklu wyjmij formy i sprawdź. W razie potrzeby przepłucz je świeżą gorącą wodą i pozwól im wyschnąć lub wysusz je sprężonym powietrzem. Zwróć uwagę, że skomplikowane konfiguracje i wgłębienia mogą zatrzymywać wodę, którą należy usunąć, dodając do niej elektryczny piekarnik suszący.

Koniec płukania: Musisz dokładnie usunąć pozostałości roztworu czyszczącego. Złożone kształty mogą wymagać spłukiwania natryskowego lub, w niektórych przypadkach, płukania przez kawitację w ultradźwiękowym zbiorniku do płukania.

ultradźwiękowe modele czołgów do wyboru:

Model Rozmiar zbiornika Rozmiar jednostki Tom Moc ultradźwiękowa Częstotliwość Moc grzewcza Regulator czasowy Temperatura nagrzewania
DxSxW (mm) DxSxW (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) ( )
T-12S 500 x 300 x 250 640 x 440 x 470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500 x 350 x 350 640 x 490 x 570 61 900 1.5
T-24S 550 x 400 x 400 690 x 540 x 620 88 1200 3
T-30S 600 x 450 x 400 740 x 590 x 620 108 1500 3
T-36S 600 x 500 x 450 740 x 640 x 670 135 1800 4.5
T-48S 700 x 500 x 500 840 x 640 x 720 175 2400 6
T-60S 800 x 600 x 550 940 x 740 x 770 264 3000 7.5
T-72S 1000 x 600 x 600 1140 x 740 x 820 360 3600 9

Główne cechy

1) Materiałem zbiornika jest SUS304 o grubości 2 mm, Spawane ręką argonu, Trwała i trwała odporność na wysokie temperatury
2) Przetworniki przemysłowe o mocy 50 W, znakomite efekty czyszczenia
3) Zewnętrzny generator ultradźwiękowy
4) Regulacja mocy, wybierz inną moc w zależności od różnych obiektów czyszczących
5) Zegar cyfrowy: regulowany timer 1 ~ 99 godzin. ciągła praca przez długi czas.
6) Z funkcją pamięci, nie ma potrzeby resetowania czasu i temperatury za każdym razem.
7) regulowany 20 ~ 80C, panel grzewczy 9KW, szybsze czyszczenie
8) Przewód zasilający stosowany w przemyśle, bezpieczniejszy.
9) Może nosić 50 ~ 100 kg obiektów czyszczących

10) Akcesoria: Maszyna z koszem ze stali nierdzewnej, drenażem, pokrywką, ruchomymi kółkami.

P - Dlaczego po czyszczeniu muszę spłukiwać części?

Płukanie jest równie ważne jak czyszczenie w wielu zastosowaniach i powinno być traktowane z taką samą uwagą jak czyszczenie. Płukanie usuwa pozostałości chemii czyszczącej i zanieczyszczeń, które rozluźniły, pozostawiając część całkowicie wolną od pozostałości. Części odpowiednio wypłukane w wodzie dejonizowanej lub wodzie przetworzonej przez odwróconą osmozę całkowicie wyschną bez plam wodnych. Płukanie można poprawić, zwiększając przepływ wody lub dodając więcej kaskadowych zbiorników do płukania. Więcej informacji można znaleźć w dokumencie zatytułowanym "Dziesięć minut do lepszego płukania" w sekcji informacji technicznych tej witryny. Dalsze usprawnianie płukania można uzyskać, dodając ultradźwięki do zbiornika (ów) płuczącego.

P: Jaki rodzaj chemii promuje najbardziej efektywną kawitację?

Czyszczenie doboru chemicznego ma ogromne znaczenie dla ogólnego sukcesu procesu czyszczenia ultradźwiękowego lub mega-masowego. Wybrana substancja chemiczna musi być zgodna z czyszczonym metalem podstawowym i mieć zdolność usuwania obecnych zanieczyszczeń. Musi również dobrze kawitować. Większość chemikaliów czyszczących może być w zadowalający sposób wykorzystywana w ultradźwiękach lub aparatach megaraskowych. Niektóre są sformułowane specjalnie do użytku z ultradźwiękami i
megasonika. Należy jednak unikać preparatów niespieniających się normalnie używanych w myciu natryskowym. Preferowane są wysoko zwilżone preparaty. Wiele nowych środków czyszczących na bazie ropy naftowej, a także pół-wodne środki czyszczące na bazie ropy naftowej i terpenów są kompatybilne z ultradźwiękami i aparatami megaraskowymi. Korzystanie z tych preparatów może wymagać zastosowania specjalnych środków, takich jak zwiększona moc ultradźwięków lub megatrendów.

Forms Ultrasonic Cleaning Machine 3 tank

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885