Czystość filtrów cząstek stałych DPF 264L Komora myjni z filtracją Zasilanie ultradźwiękowe Moc grzejników 3KW Moc 9Kw

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-288S
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1jednostka / drewniana skrzynia
Czas dostawy: 25 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 300 jednostek / miesiąc
aplikacji: Wyczyść filtry cząstek stałych DPF Moc grzewcza: 3Kw
Kontroli: L1000xW50xH55cm Zbiornik materiału: 275L
Materiał obudowy: SUS304 / SUS316L
High Light:

industrial ultrasonic cleaning machine

,

industrial ultrasonic cleaning tanks

Czystość filtrów cząstek stałych DPF 264L Komora myjni z filtracją Zasilanie ultradźwiękowe Moc grzejników 3KW Moc 9Kw

Kiedy należy czyścić mój filtr DPF?

Czyszczenie filtra DPF powinno być wykonywane zgodnie z sugestią producenta. Zaniedbanie czyszczenia filtra prowadzi zbyt często do "regeneracji", powodując utratę mil na galon lub moc. Regeneracja filtra to proces, w którym filtr usuwa cząstki stałe z silnika wydechowego i spala materię. Proces ten odbywa się przy prędkościach autostradowych powyżej 40 mil na godzinę. Twój filtr zostanie nasycony podczas normalnego użytkowania, powodując jego regenerację zbyt często. Pojazdy, które działają z prędkością mniejszą niż 40 mph, nie regenerują się prawidłowo. Spowoduje to nasycenie filtra w szybszym tempie

Diesel Czyszczenie filtra cząstek stałych

Dlaczego warto stosować filtrowanie DPF?

Anosonics jest znany ze swojej profesjonalnej usługi sprzątania dla przemysłu motoryzacyjnego.

Rozporządzenie w sprawie usuwania DPF

"Brakujący filtr cząstek stałych (DPF), w który został zamontowany podczas budowy pojazdu, jest uważany za niekompletny system kontroli emisji iw związku z tym podlega awarii NCT w punkcie 2" Przyczyna awarii spalin (diesel) "(7 ). Podobne sformułowania są używane w przyczynach niepowodzenia

Jak działa czyszczenie filtrem ultradźwiękowym?

Nie należy wymieniać filtrów, gdy zostaną zatkane brudem, tłuszczem lub innymi zanieczyszczeniami; myjki ultradźwiękowe mogą przywrócić wiele typów filtrów, aby wyglądały i funkcjonowały jak nowe. Myjnie ultradźwiękowe są szczególnie skuteczne w przypadku filtrów wykonanych z siatki metalowej lub z tworzywa sztucznego; delikatny, ale wydajny proces jest znacznie mniej szkodliwy niż tradycyjne metody czyszczenia, które wykorzystują szczotki i szybkie chemiczne roztwory czyszczące. Myjnie ultradźwiękowe wykorzystują roztwory wodne, które nie uszkadzają filtrów, a jednocześnie docierają do każdego pęknięcia i szczeliny, aby uzyskać jak najlepsze możliwe czyszczenie. Czyszczenie ultradźwiękowe wykorzystuje proces zwany kawitacją, w którym mikroskopijne bąbelki tworzą się z fal ultradźwiękowych, a następnie implodują na elementach części; w ten sposób energicznie, a zarazem delikatnie szoruje i czyści powierzchnie i szczeliny. Bez względu na uporczywość rozbudowy, filtry zostaną przywrócone do pełnej pojemności roboczej.

Ultrasonics skutecznie usuwa:

Ultrasonics może wyczyścić szeroką gamę filtrów, w tym:

Zalety ultradźwięków dla filtrów:

Wiemy, że Twoja reputacja zależy od filtrów czyszczących skutecznie i sprawnie. Ultrasonics International może pomóc wybrać odpowiedni rodzaj myjki ultradźwiękowej, szkolenia i wsparcia, które są potrzebne do potrzeb Twojej firmy.

Przez ponad dwie dekady firma Ultrasonics International pomogła firmom poprawić rentowność, dostarczając swoim klientom ultradźwiękowy sprzęt czyszczący, który oferuje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii wave machep. Nasz ultradźwiękowy sprzęt czyszczący ma reputację niezawodności i długowieczności. Wykorzystanie odpowiedniego ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego oszczędza pieniądze i usprawnia procesy czyszczenia. Wyniki czyszczenia będą mierzalnie lepsze i mniej czasu będzie potrzebne, aby zakończyć proces czyszczenia. Liczby produkcyjne idą w górę, a godziny pracy dramatycznie spadają, ponieważ wiele elementów można rozwiązać jednocześnie.

Jak czyścić filtry energią ultradźwiękową

Filtry czyszczące mogą być bardziej opłacalne niż wymiana
Kiedy filtry - czy to w powietrzu, wodzie, oleju, smarze z zakresu gotowania lub innych zanieczyszczeniach - stają się brudne, czyszczenie filtra ultradźwiękowego może być bardzo praktyczną alternatywą dla kosztu wymiany, szczególnie w przypadku firm, które wymagają częstej wymiany filtra. Oczywiście, niektóre rodzaje filtrów nie nadają się do odnawiania urządzeń do czyszczenia filtrów. Zazwyczaj są one wykonane z włókien, które skutecznie wychwytują cząstki, a czyszczenie ultradźwiękowe jest niepraktyczne. W takich przypadkach najlepszym wyborem może być odrzucenie i zastąpienie.

Bardziej nadaje się do odnawiania w ultradźwiękowym oczyszczaczu filtra, są to filtry wykonane z metalowych lub plastikowych oczek, które wychwytują i zatrzymują zanieczyszczenia. Myjka ultradźwiękowa może być znacznie bardziej skuteczna i mniej szkodliwa niż przy użyciu pędzla lub natrysków wodnych o dużej prędkości, które nie zależnie od tego, jak są starannie stosowane, nie są w stanie uzyskać dostępu do wszystkich powierzchni filtrów i mogą uszkodzić filtr. Co więcej, ultradźwiękowy filtr do czyszczenia skraca czas czyszczenia filtra do minut w porównaniu do czasu wymaganego do ręcznego czyszczenia filtrów.


Pls znaleźć więcej specyfikacji poniżej:

Dane techniczne:

Model T-2048G T-2072G T-2144G
Wymiary zbiornika ultradźwiękowego (mm) 550X400X350 600X500X450 1000X600X600
Wymiar zbiornika na płuczkę (mm) 550X400X350 600X500X450 1000X600X600
Max. Pojemność 77L / zbiornik 135L / zbiornik 175L / zbiornik
Sprawa budowlana SUS304 (Dostępne lustrzane odbicie)
Zbiornik konstrukcji SUS304
Numer przetwornika 48szt 72szt 144szt
Moc ultradźwiękowa (maks.) 2400W 3600W 7200 W
Częstotliwość ultradźwiękowa 40 kHz 40 kHz 40 kHz
Zakres temperatury Regulacja 20 ~ 80C
Moc grzewcza 6KW 12KW 24KW
Regulator czasowy 1 ~ 99h 1 ~ 99h 1 ~ 99h
Drenaż Zawór 3/4 "
Pokrywa i koszyk Dostępne, materiał: SUS304
Czyszczenie napięcia w zbiorniku Faza AC220V / AC380V 3-fazowa
Napięcie generatora Faza AC110V / 220V 1
cechy Z podwójnym zbiornikiem do czyszczenia i płukania.
Z systemem filtracji
Wielokierunkowe kółka z hamulcem;
1 rok gwarancji

 

Filtry DPF Czyszczenie: DOSKONAŁA !!!


Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885