Podwójna maszyna ze stopą Automatycznie używana pompa paliwa i wtryskiwacze Auto Sonic Cleaner

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-288S
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1jednostka / drewniana skrzynia
Czas dostawy: 25 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 300 jednostek / miesiąc
aplikacji: Maszyna do czyszczenia części samochodowych Moc grzewcza: 3Kw
Kontroli: L1000xW50xH55cm Zbiornik materiału: 275L
Materiał obudowy: SUS304 / SUS316L
High Light:

industrial ultrasonic cleaning machine

,

industrial ultrasonic cleaning tanks

Podwójna maszyna ze stopą Automatycznie używana pompa paliwa i wtryskiwacze Auto Sonic Cleaner

Nadaje się do wszystkich rodzajów części silnika Pompa paliwa i wtryskiwacze Auto

Myjki ultradźwiękowe AGSONIC skutecznie i dokładnie czyszczą wszystkie rodzaje części silnika:


Zajmujemy się produkcją i dostawą samochodów ultradźwiękowych . Oferujemy szeroką gamę myjni ultradźwiękowych. Są to ultradźwiękowe urządzenia jedno- lub wielostopniowe, które są zarówno obsługiwane ręcznie, jak iw pełni zautomatyzowane. Co więcej, maszyna jest szeroko stosowana i doceniana przez naszych klientów dzięki swojej niezawodności i łatwości obsługi.

System czyszczenia ultradźwiękowego

Rozważania przy projektowaniu dowolnego systemu czyszczenia obejmują zanieczyszczenia na częściach, wymagany poziom czystości, geometrię i materiał części, ilość do przetworzenia oraz poprzedni układ i układ systemu (jeśli dotyczy) ). Geometria części, tempo produkcji i wymagany czas czyszczenia będą określać rozmiar układu czyszczącego, gdy tylko zostanie podjęty cały proces

Kiedy powinienem wyczyścić pompę paliwa i wtryskiwacze automatycznie?

Czyszczenie pompy paliwa i wtryskiwaczy Auto powinno być zrobione, gdy zasugeruje producent. Zaniedbanie czyszczenia filtra prowadzi zbyt często do "regeneracji", powodując utratę mil na galon lub moc. Pompa paliwa i wtryskiwacze Auto regeneracja jest procesem, w którym pompa paliwa i wtryskiwacze Auto usuwa cząstki stałe z silnika wydechowego i spala materię. Proces ten odbywa się przy prędkościach autostradowych powyżej 40 mil na godzinę. Twoja pompa paliwa i wtryskiwacze Auto ulegnie nasyceniu podczas normalnego użytkowania, powodując jego zbyt częstą regenerację. Pojazdy, które działają z prędkością mniejszą niż 40 mph, nie regenerują się prawidłowo. Spowoduje to automatyczne włączenie pompy paliwa i wtryskiwaczy zostać nasyconym w szybszym tempie

Jak działa czyszczenie filtrem ultradźwiękowym?

Nie należy wymieniać filtrów, gdy zostaną zatkane brudem, tłuszczem lub innymi zanieczyszczeniami; myjki ultradźwiękowe mogą przywrócić wiele typów filtrów, aby wyglądały i funkcjonowały jak nowe. Myjnie ultradźwiękowe są szczególnie skuteczne w przypadku filtrów wykonanych z siatki metalowej lub z tworzywa sztucznego; delikatny, ale wydajny proces jest znacznie mniej szkodliwy niż tradycyjne metody czyszczenia, które wykorzystują szczotki i szybkie chemiczne roztwory czyszczące. Myjnie ultradźwiękowe wykorzystują roztwory wodne, które nie uszkadzają filtrów, a jednocześnie docierają do każdego pęknięcia i szczeliny, aby uzyskać jak najlepsze możliwe czyszczenie. Czyszczenie ultradźwiękowe wykorzystuje proces zwany kawitacją, w którym mikroskopijne bąbelki tworzą się z fal ultradźwiękowych, a następnie implodują na elementach części; w ten sposób energicznie, a zarazem delikatnie szoruje i czyści powierzchnie i szczeliny. Bez względu na uporczywość rozbudowy, filtry zostaną przywrócone do pełnej pojemności roboczej.

Dlaczego warto czyścić części za pomocą ultradźwięków?

Dostarczanie i używanie czystych części nie zawsze jest oczywiste. Oczywiście, nikt nie chce obsługiwać brudnej części ani instalować jej w krytycznej maszynie, ale brud, zanieczyszczenia i zanieczyszczenia mogą powodować problemy dla producentów i użytkowników końcowych. Od tylko frustrujących po katastrofalne, brudne części mogą spowodować, że krytyczne komponenty przekroczą tolerancje, a nawet uszkodzą cenny sprzęt i mienie, podczas gdy zanieczyszczenie (wszystko od smaru, oleju i chemikaliów do wirusów i bakterii) może poważnie zaszkodzić użytkownikom.

Korzyści z ultradźwięków dla pompy paliwa i wtryskiwaczy Auto:

Wiemy, że Twoja reputacja zależy od czyszczenia pompy paliwa i wtryskiwaczy Auto skutecznie i wydajnie. Ultrasonics International może pomóc wybrać odpowiedni rodzaj myjki ultradźwiękowej, szkolenia i wsparcia, które są potrzebne do potrzeb Twojej firmy.

Przez ponad dwie dekady firma Ultrasonics pomogła firmom poprawić rentowność, dostarczając swoim klientom ultradźwiękowy sprzęt czyszczący, który oferuje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii wave machep. Nasz ultradźwiękowy sprzęt czyszczący ma reputację niezawodności i długowieczności. Wykorzystanie odpowiedniego ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego oszczędza pieniądze i usprawnia procesy czyszczenia. Wyniki czyszczenia będą mierzalnie lepsze i mniej czasu będzie potrzebne, aby zakończyć proces czyszczenia.


Pls znaleźć więcej specyfikacji poniżej:

Dane techniczne:

Model T-2048G T-2072G T-2144G
Wymiary zbiornika ultradźwiękowego (mm) 550X400X350 600X500X450 1000X600X600
Wymiar zbiornika na płuczkę (mm) 550X400X350 600X500X450 1000X600X600
Max. Pojemność 77L / zbiornik 135L / zbiornik 175L / zbiornik
Sprawa budowlana SUS304 (Dostępne lustrzane odbicie)
Zbiornik konstrukcji SUS304
Numer przetwornika 48szt 72szt 144szt
Moc ultradźwiękowa (maks.) 2400W 3600W 7200 W
Częstotliwość ultradźwiękowa 40 kHz 40 kHz 40 kHz
Zakres temperatury Regulacja 20 ~ 80C
Moc grzewcza 6KW 12KW 24KW
Regulator czasowy 1 ~ 99h 1 ~ 99h 1 ~ 99h
Drenaż Zawór 3/4 "
Pokrywa i koszyk Dostępne, materiał: SUS304
Czyszczenie napięcia w zbiorniku Faza AC220V / AC380V 3-fazowa
Napięcie generatora Faza AC110V / 220V 1
cechy Z podwójnym zbiornikiem do czyszczenia i płukania.
Z systemem filtracji
Wielokierunkowe kółka z hamulcem;
1 rok gwarancji

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885