Ultrasonic Gun & Case Cleaner Ultradźwiękowa kąpiel grzewcza Industrial 70L

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-36S
Minimalne zamówienie: 1jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1jednostka / drewniana skrzynia
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 300 jednostek / miesiąc
aplikacji: Ultrasonic Gun & Case Cleaner Moc grzewcza: 3Kw
Kontroli: Grzejnik cyfrowy Gwarancja: 1 rok
materiał: SS304 Kosz: 1 kosz
High Light:

industrial ultrasonic cleaning machine

,

industrial ultrasonic cleaning tanks

Ultrasonic Gun & Case Cleaner Ultradźwiękowa kąpiel grzewcza Industrial 70L

Ultrasonic Gun Rifle Machine Power MeasureMent -Foil Test

Najbardziej niezawodnym urządzeniem pomiarowym do kawitacji jest prosty test folii. Aby wykonać test, kawałek folii aluminiowej umieszcza się pionowo w wannie do czyszczenia na dnie zbiornika spoza przeciwległych rogów. Typowy czas zanurzenia folii wynosi 1 minutę w kąpieli. Po sprawdzeniu folii powinien wystąpić wzór wgnieceń i ewentualnie otworów (w zależności od grubości folii, częstotliwości i gęstości mocy). W prawidłowo zaprojektowanym zbiorniku ultradźwiękowym wzór na folii powinien być jednolity i pokrywać cały obszar. To pokazuje, że występuje nawet kawitacja, a zatem czyszczenie powinno być równe i spójne. Jeśli wzór jest niespójny i występują martwe strefy, może dojść do niespójnego czyszczenia.

Słabe testy folii mogą wystąpić z różnych powodów: brak zamiatania częstotliwości generatora; niewłaściwie dopasowany generator ultradźwiękowy do obciążenia przetwornika; przetworniki piezoelektryczne, które uległy rozkładowi lub rozłączeniu; brak mocy ultradźwiękowej dla danej objętości zbiornika; zły układ przetwornika; lub niemożność prawidłowego odgazowania i kawitacji roztworu czyszczącego

Opis produktu

Ultrasonic Gun Cleaner to najlepszy wybór strzelca

Środki czyszczące do broni ultradźwiękowej takie jak Hornady, Lyman, iSonic, RCBS i wiele innych są używane od dziesięcioleci i są najlepszym wyborem dla każdego strzelca.

Urządzenia te były drogie i tylko profesjonaliści mogli sobie pozwolić na ich zakup. Jednak ze względu na zmianę technologii, są one budowane tanie i można je łatwo kupić za pośrednictwem sklepów internetowych, takich jak Amazon.

Głównym powodem używania ultradźwiękowych środków czyszczących do pistoletów ręcznych jest to, że broń przyciąga dużo wilgoci z powodu użytkowania w godzinach nadliczbowych i zaczyna się powoli pogarszać. Czyszczenie części zewnętrznych i wewnętrznych pomoże przywrócić go z powrotem w dobrym stanie, dzięki czemu będzie bardziej płynny podczas fotografowania.

Ultradźwiękowy czyścik do broni działa z potężnymi falami dźwiękowymi o wysokiej częstotliwości i jest oczywiście świetnym sposobem na wyczyszczenie wszystkich części broni. Nawet miejsce, w którym szczotka do czyszczenia pistoletów nie może się z łatwością dosięgnąć, można łatwo wyczyścić za pomocą ultradźwięków.

Kawitacja wewnątrz urządzenia czyszczącego wykorzystuje roztwór czyszczący do całkowitego usunięcia uporczywych zabrudzeń, pozostałości węgla i oleju. Usuwa również wszystkie ślady wilgoci, które mogą gromadzić się na pistolecie.

Czyszczenie ultradźwiękowe jest szybkim i bardzo wydajnym sposobem czyszczenia skomplikowanych elementów broni i instrumentów stosowanych w sektorze obronnym. Ultrawave dostarczył do Ministerstwa Obrony szereg ultradźwiękowych systemów czyszczących do czyszczenia szerokiej gamy części i komponentów w pojazdach i maszynach. Nasze myjki ultradźwiękowe są również wykorzystywane przez siły zbrojne i policyjne, a także prywatne firmy do czyszczenia i serwisowania broni i amunicji.

Ultradźwiękowy podwójny pistolet do czyszczenia 36-calowy ultradźwiękowy pistolet do czyszczenia karabinu

Jak działa ultradźwiękowe czyszczenie karabinu maszynowego?

Kawitacja

Wbrew powszechnej opinii kawitacja jest siłą stojącą za czyszczeniem ultradźwiękowym. To nie fale dźwiękowe oczyszczają część czystą - jest to proces kawitacji utworzony przez fale dźwiękowe, które oczyszczają część czystą.

Podczas kawitacji tworzą się i rosną bąbelki o wielkości mikronów ze względu na przemienne fale dodatnie i ujemne w roztworze. Pęcherzyki poddane tym naprzemiennym falom ciśnienia nadal rosną, aż osiągną wielkość rezonansową. Tuż przed implozją bąbelków w bańce znajduje się ogromna ilość energii.

Temperatura wewnątrz kawitacyjnej bańki może osiągnąć 9 900 F przy ciśnieniu do 500 atm. Implozja implozyjna, gdy występuje w pobliżu twardej powierzchni, zmienia pęcherzyk w strumień o jedną dziesiątą wielkości pęcherzyka, który porusza się z prędkością do 400 km / godz. W kierunku twardej powierzchni. Dzięki połączeniu ciśnienia, temperatury i prędkości, strumień uwalnia zanieczyszczenia z ich wiązań z podłożem. Ze względu na niewielki rozmiar strumienia i stosunkowo dużą energię, czyszczenie ultradźwiękowe ma zdolność docierania do małych szczelin i usuwania skutecznie zaschniętych gleb.

Broń ultradźwiękowa długiej broni ultradźwiękowej Model: T-18S:

Model T-18S (cyfrowy zegar i nagrzewnica, regulacja mocy)
Pojemność 70 litrów
Rozmiar zbiornika 140 × 25 × 20 CM (DxSxW)
Moc ultradźwiękowa Regulacja 360 ~ 900 W
Moc grzewcza 1,5KW
Regulator czasowy 1 ~ 99mins regulowany
Podgrzewacz Regulacja 20 ~ 80C
Częstotliwość 40 000 Hz
Zasilacz AC110 ~ 130 V, AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
Materiał zbiornika SUS304, grubość 2 mm
Materiał powłoki SUS304, grubość 1 mm
Inni Z drenażem, koszem, pokrywką
NW / GW 54KG / 75KG
Gwarancja 1 rok i wsparcie techniczne dla życia

Główne cechy

1) Materiałem zbiornika jest SUS304 o grubości 2 mm, Spawane ręką argonu, Trwała i trwała odporność na wysokie temperatury
2) Przetworniki przemysłowe o mocy 50 W, znakomite efekty czyszczenia
3) Zewnętrzny generator ultradźwiękowy
4) Regulacja mocy, wybierz inną moc w zależności od różnych obiektów czyszczących
5) Zegar cyfrowy: regulowany timer 1 ~ 99 godzin. ciągła praca przez długi czas.
6) Z funkcją pamięci, nie ma potrzeby resetowania czasu i temperatury za każdym razem.
7) regulowany 20 ~ 80C, panel grzewczy 9KW, szybsze czyszczenie
8) Przewód zasilający stosowany w przemyśle, bezpieczniejszy.
9) Może nosić 50 ~ 100 kg obiektów czyszczących

10) Akcesoria: Maszyna z koszem ze stali nierdzewnej, drenażem, pokrywką, ruchomymi kółkami.

RFQ

P: Czy dźwięk sonic w zbiorniku do płukania bez mydła nadal usuwa osadzone resztki?

Absolutnie. Podczas gdy detergenty pomagają w tworzeniu się pęcherzyków, kawitacja nadal jest bardzo skuteczna w wodzie czystej lub wodzie zdemineralizowanej. W przypadku kawitacji nadal można je czyścić.

P - Czy istnieją zasady dotyczące regałów - materiałów, powłok lub orientacji części?

Tak. Nigdy nie umieszczaj części na dnie zbiornika ultradźwiękowego. Zapobiegniesz poprawnemu ruchowi membrany i zakłócisz wytwarzanie energii ultradźwiękowej. Możesz także poddać części uszkodzeniom. Części należy umieścić w koszu lub uchwycie roboczym zaprojektowanym do obsługi określonej części. Jest to bardzo ważne w systemach czyszczenia z najwyższej półki, w których chcesz uzyskać najczystszą możliwą część. Zawsze powinieneś używać kosza ze stali nierdzewnej, ponieważ bardziej miękkie materiały pochłoną energię ultradźwiękową. Nigdy nie używaj plastiku lub innych miękkich materiałów. Jeśli twoja część jest łatwo uszkodzona lub porysowana, dostępne są stojaki ze stali nierdzewnej z powłokami Nylobond lub teflonowymi. Części powinny być ułożone w jednej warstwie, dzięki czemu płyn myjący może krążyć i usuwać cząstki z najbliższego obszaru części. Podczas usuwania części z roztworu czyszczącego pojedyncza warstwa zapobiega zrzucaniu cząstek na dolne części przez górne części. Nigdy nie umieszczaj części na dnie zbiornika ultradźwiękowego. To jest jak umieszczenie kciuka na membranie głośnika w radiu. Zapobiegnie się poprawnemu ruchowi przepony [dno lub bok zbiornika i przeszkadza w tworzeniu energii ultradźwiękowej.

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885