Ultradźwiękowy pralka Części zamienne Silnik 1000L Grzałka ultradźwiękowa

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Agsonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-1108
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10-20 dni
Możliwość Supply: 100 sztuk miesięcznie
Częstotliwość: Engine Ultrasonic Cleaner Grzejnik: 20-100 ℃ Możliwość regulacji
Kosz: Usuwanie brudu Automatyczne: 1000L Grzałka ultradźwiękowa
Nazwa: Pralka ultradźwiękowa użyć: Usuwanie brudu
Ruchliwość: ceramiczny samochód czyszczący DPF
High Light:

ultrasonic auto parts cleaner

,

ultrasonic case cleaner

Ultradźwiękowy pralka Części zamienne Silnik 1000L Grzałka ultradźwiękowa
W jaki sposób technologia ultradźwiękowa pomaga w skutecznym oczyszczaniu rdzy z narzędzi metalowych?

Być może zastanawiasz się, w jaki sposób pomaga fala ultradźwiękowa?

Technologia Sound Wave jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów czyszczenia przedmiotów, takich jak zardzewiałe narzędzia w domach, a także w przemyśle.

Te fale ultradźwiękowe wytwarzają wysokie i niskie ciśnienie w wodzie, w której narzędzia zostaną umieszczone w cieczy lub rozpuszczalniku do czyszczenia. Przy tak niskim i wysokim ciśnieniu spowodowanym z powodu różnej częstotliwości cząstki brudu rozpadają się, co powoduje, że narzędzia są czyste i nie rdzewieją.

Fale ultradźwiękowe służą również do czyszczenia innych metalowych przedmiotów w podobny sposób. Tak więc, jeśli martwisz się, że twoje narzędzia zestarzeją się z czasem, zdecydowanie powinieneś spróbować czyszczenia ultradźwiękowego, aby zachować je przez następne 10 lat.

Niektóre z narzędzi ręcznych należą do najbardziej cenionych rzeczy, które musieliście odziedziczyć po swoich ojcach. Także jeśli kupiłeś je sam; upewnij się, że przekażesz go następnemu pokoleniu w najlepszych warunkach.

Urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego w serwisach samochodowych

AGSONIC Czyszczenie ultradźwiękowe jest szybkim i bardzo wydajnym sposobem czyszczenia części samochodowych, nasz sprzęt usunie tłuszcz, olej, smary i wiele innych zanieczyszczeń, które są powszechnie spotykane na częściach samochodowych. Obejmuje to chłodnice, skrzynie biegów, chłodnice międzystopniowe, zaciski hamulcowe, gaźniki, głowice cylindrów, pistolety lakiernicze i wiele innych.

Dostarczyliśmy nasze ultradźwiękowe systemy czyszczące do licznych firm Motor Racing, Classic Car Restorers, profesjonalnego garażu i entuzjastów na pół etatu.

Wybór procesu czyszczenia

Oczywistym jest, że proces czyszczenia klocków i głowic musi być skuteczny w usuwaniu brudu, tłuszczu, oleju, farby, węgla, rdzy i kamienia z powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Proces ten powinien również wymagać najmniej czasu, pracy i energii, ponieważ koszty czyszczenia często stanowią od 20 do 30 procent kosztów przebudowy niektórych silników.

Kawitacja ultradźwiękowa Kawitacja Im mniej pracy ręcznej zajmuje oczyszczanie części, tym lepiej. Poza tym, czyszczenie jest brudną robotą, której nikt nie lubi, im więcej automatyzacji możesz włączyć do procesu, tym bardziej docenią ją Twoi pracownicy.

Zakres czyszczenia urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego bloków blokowych AG Engine

Nadaje się do wszystkich typów części silnika

Ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia bloków silników AG skutecznie i dokładnie czyści wszystkie rodzaje części silnika

01: Motoryzacja: gruntownie usuwa osady węglowe, smary i inne rodzaje brudu i zanieczyszczeń z gaźnika, kolektorów wydechowych, bloków cylindrów, silników motocyklowych 2-suwowych i 4-suwowych, maszyn śnieżnych, cylindrów i głowic ATV i innych.

02: Marine: Odpowiedni dla silników pokładowych i zewnętrznych, chemia czyszcząca jest zarówno dokładna, jak i delikatna dla części aluminiowych, zmniejszając ryzyko wystąpienia korozji w przyszłości

03: Samoloty: Wysokie wymagania silników lotniczych powodują potrzebę intensywnego czyszczenia, które przywróci część silnika do stanu zbliżonego do oryginalnego, nasza maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego bloku silnika łatwo, dokładnie i bezpiecznie czyści zarówno duże jak i małe części, turbina Ostrza, dysze paliwowe, elementy generatora, hamulce i inne części wymagające okresowego czyszczenia są skutecznie i dokładnie czyszczone przy użyciu ultradźwiękowego procesu czyszczenia

System wyposażenia maszyny obejmuje wymienną skrzynkę przetwornika i generator. Skrzynka przetwornika i generator mogą być zarówno wbudowane, jak i oddzielne, ale współpracują ze sobą, aby obsługiwać proces czyszczenia ultradźwiękowego z zanurzalną skrzynką przetwornika zamontowaną w zbiorniku płynu, z jednej strony lub z obu stron lub z dołu zamontowaną wewnątrz zbiornika. Liczbę i rozmieszczenie przetworników dobiera się tak, aby uzyskać maksymalne wyniki w każdym zbiorniku do czyszczenia części z jakimkolwiek obciążeniem czyszczącym. Specyfikacja wymiarów zbiornika i skrzynek przetworników jest dostępna na zamówienie. Albo do czyszczenia części formy można uzyskać idealną skuteczność czyszczenia. Kosz ze stali nierdzewnej jest opcjonalny.

Zastosowanie w części do mycia filtra cząstek stałych w silniku wysokoprężnym i części metel jak poniżej.

Automatyczne wytwarzanie półproduktu i czyszczenie produktu

Automatyczne czyszczenie napraw, w tym silnik, skrzynia biegów, korbowód, pompa oleju, skorupa, hamulec tarczowy, turbosprężarka doładowująca, wtryskiwacz paliwa, przekładnia zębata, łożysko i inne elementy

Czyszczenie produktu po przetworzeniu przez wytaczarki i szlifierki

Idealny do mycia części samochodowych, czyszczenia bloku silnika, czyszczenia sonic w warsztacie.

Idealny do czyszczenia rdzy, węgla, olejów, ciężkiego oleju, bez uszkodzenia części wewnątrz zbiornika za pomocą odpowiedniego płynu czyszczącego.

Czyszczenie części silnika, czyszczenie części do silników samochodowych, czyszczenie części do silników samochodów ciężarowych, czyszczenie części do silników motocyklowych.

AGSONIC specjalizuje się w świadczeniu usług czyszczenia ultradźwiękowego i produktów dla sektora przemysłowego z wykorzystaniem najnowszej technologii czyszczenia ultradźwiękowego.

Dział Części Silników specjalizuje się w ultradźwiękowym czyszczeniu części silnika, części do silników samochodowych, części do silników ciężkich i części do silników motocyklowych zarówno dla klientów handlowych, jak i indywidualnych na całym świecie.

Nasz ultradźwiękowy proces czyszczenia, może skutecznie oczyścić następujące elementy - odlewy aluminiowe, bloki silnika, gaźniki, głowice cylindrów, silniki, elementy silnika, skrzynie biegów, filtry, rury i zawory.

Szczegóły specyfikacji :

Modele z pojedynczym zbiornikiem do wyboru:

Model Rozmiar zbiornika Rozmiar jednostki Tom Moc ultradźwiękowa Częstotliwość Moc grzewcza Regulator czasowy Ogrzewanie
DxSxW (mm) DxSxW (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) ( )
T-12S 500 x 300 x 250 640 x 440 x 470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500 x 350 x 350 640 x 490 x 570 61 900 1.5
T-24S 550 x 400 x 400 690 x 540 x 620 88 1200 3
T-30S 600 x 450 x 400 740 x 590 x 620 108 1500 3
T-36S 600 x 500 x 450 740 x 640 x 670 135 1800 4.5
T-48S 700 x 500 x 500 840 x 640 x 720 175 2400 6
T-60S 800 x 600 x 550 940 x 740 x 770 264 3000 7.5
T-72S 1000 x 600 x 600 1140 x 740 x 820 360 3600 9

Główne cechy

1) Materiałem zbiornika jest SUS304 o grubości 2 mm, Spawane ręką argonu, Trwała i trwała odporność na wysokie temperatury
2) Przetworniki przemysłowe o mocy 50 W, znakomite efekty czyszczenia
3) Zewnętrzny generator ultradźwiękowy
4) Regulacja mocy, wybierz inną moc w zależności od różnych obiektów czyszczących
5) Zegar cyfrowy: regulowany timer 1 ~ 99 godzin. ciągła praca przez długi czas.
6) Z funkcją pamięci, nie ma potrzeby resetowania czasu i temperatury za każdym razem.
7) regulowany 20 ~ 80C, panel grzewczy 9KW, szybsze czyszczenie
8) Przewód zasilający stosowany w przemyśle, bezpieczniejszy.
9) Może nosić 50 ~ 100 kg obiektów czyszczących

10) Akcesoria: Maszyna z koszem ze stali nierdzewnej, drenażem, pokrywką, ruchomymi kółkami.

FAQ:

02: Wprowadzenie

Czyszczenie ultradźwiękowe to technologia wykorzystująca fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości (ultradźwiękowe: powyżej zakresu ludzkiego słuchu) do mieszania wodnego lub organicznego medium (chemia czyszcząca), która z kolei działa na zanieczyszczenia przylegające do podłoży takich jak metale, tworzywa sztuczne, szkło, guma i ceramika. Zanieczyszczenia mogą być pyłem, brudem, olejem, pigmentami, smarami, polerującymi substancjami, topnikami, odcisków palców, woskiem z sadzy i środkami antyadhezyjnymi, biologiczną glebą, jak krew itp.

03: Aplikacja

Czyszczenie ultradźwiękowe może być używane do wielu zastosowań, w tym do części plastikowych, łożysk, śrub, części gumowych, części wewnętrznych, form wtryskowych z tworzyw sztucznych, części przekładni i końcowego czyszczenia wszystkich części silnika przed montażem, a uniwersalność ultradźwiękowego urządzenia czyszczącego czyni je doskonały wybór dla branży motoryzacyjnej, medycznej, farmaceutycznej, lotniczej, inżynieryjnej i wielu innych branż

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885