High Power ultradźwiękowe mycia i płukania z automatycznymi okładkami Ultradźwiękowy samochód czyszczenia chłodnicy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Agsonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: AG1108
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10-20 dni
Możliwość Supply: 100 sztuk miesięcznie
materiał: SUS304 Częstotliwość: 28KHZ / 40KHZ / 80khz
Zegar: 1S-99 godzin regulowane Grzejnik: 20-95 ℃ Regulowany
aplikacji: Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia radiatorów samochodowych Sovent recykling: Mycie ultradźwiękowe o dużej mocy
użyć: Odtłuszczanie Ruchliwość: Grzejnik samochodowy
High Light:

industrial ultrasonic cleaning machine

,

industrial ultrasonic cleaning tanks

High Power ultradźwiękowe mycia i płukania z automatycznymi okładkami Ultradźwiękowy samochód czyszczenia chłodnicy

AGSONIC Ultrasonics produkuje duże myjki ultradźwiękowe do czyszczenia ciężkich i dużych elementów z lekkim lub ciężkim zanieczyszczeniem. Duże zbiorniki są zwykle wymagane do czyszczenia części, takich jak:
Formy do wtrysku tworzyw sztucznych
Komponenty lotnicze
Duże partie mniejszych części
Masowa przebudowa broni palnej
Wymienniki ciepła
Bloki silnika

AGSONIC - ultradźwiękowe czyszczenie wszystkich części starych i nowych przed montażem silnika. Ta ultradźwiękowa metoda czyszczenia jest od dawna znana jako "wzorcowa" metoda czyszczenia. Kawitacja ultradźwiękowa jest w stanie oczyścić aż do powierzchni części i poza nią. Jest on również w stanie dotrzeć do wewnętrznych obszarów, do których nie można się dostać za pomocą innych środków czyszczących, w tym natryskiwania i mechanicznego mieszania. Silny charakter energii ultradźwiękowej zapewnia fizyczne "popychanie" wymagane do rozbicia mechanicznych i jonowych wiązań, które utrzymują bardzo małe cząstki na powierzchniach.

Ultradźwiękowe czyszczenie części silnika, części silnika samochodowego, części silnika ciężarówki i części silnika motocykla

Nasz ultradźwiękowy proces czyszczenia, może skutecznie oczyścić następujące elementy - odlewy aluminiowe, bloki silnika, gaźniki, głowice cylindrów, silniki, elementy silnika, skrzynie biegów, filtry, rury i zawory.

Opis produktu

Automatyczny ultradźwiękowy olej do czyszczenia cylindrów hamulcowych Głowice cylindrów samochodów ciężarowych

Witamy w czyszczeniu części silnika - czyszczenie części silnika, czyszczenie części do silników samochodowych, czyszczenie części do silników samochodów ciężarowych, czyszczenie części do silników motocyklowych.

Dział Części Silników specjalizuje się w ultradźwiękowym czyszczeniu części silnika, części do silników samochodowych, części do silników ciężkich i części do silników motocyklowych zarówno klientom handlowym, jak i indywidualnym.

Nasz ultradźwiękowy proces czyszczenia, może skutecznie oczyścić następujące elementy - odlewy aluminiowe, bloki silnika, gaźniki, głowice cylindrów, silniki, elementy silnika, skrzynie biegów, filtry, rury i zawory.


AG Ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia bloków silnika rewolucjonizuje metody i procesy czyszczenia w warsztacie samochodowym i mechanicznym, nasza maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego bloku silnika może czyścić wszystkie rodzaje części samochodowych, lotniczych i morskich, ultradźwiękowa technologia czyszczenia części eliminuje pracę ręczną, zapewniając jednocześnie Dzięki doskonałemu działaniu czyszczącemu większość części można czyścić przy pomocy przyjaznych dla środowiska roztworów wodnych

Ultradźwiękowe maszyny czyszczące działają na zasadzie mieszania rozpuszczalników czyszczących za pomocą fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości, ultradźwiękowe mieszanie wytwarza miliony mikroskopijnych bąbelków, które implikują uwalnianie ogromnych ilości energii, to działanie, znane jako kawitacje, usuwa wszelkie zanieczyszczenia przyczepione do powierzchni części Kawitacja ultradźwiękowa dokładnie oczyszcza każdą powierzchnię w kontakcie z płynem czyszczącym

Pls znaleźć więcej specyfikacji poniżej:

Dane techniczne myjki ultradźwiękowej T-72S
Model T-72S
Pojemność baku 360L
Rozmiar zbiornika 1000 x 600 x 600 mm
Rozmiar jednostki 1140 x 740 x 820 mm
Materiał zbiornika 2 mm SUS304
Moc ultradźwiękowa 3600W
Moc grzewcza 9KW
Regulator czasowy 1-99min regulowany
Podgrzewacz 0-80c regulowane
Częstotliwość 28/40 khz
Kontrola Generator zewnętrzny, bardziej stabilny
Opcjonalny System filtrów oleju, podnośnik pneumatyczny, zbiornik płukania itp.
Napięcie 110 V, 1 fazowy; 220 V, 3 fazy / 220 V, 1 fazowy; 380 V, 3 fazy
Gwarancja 1 rok
Uszczelka 1jednostka / drewniana skrzynia

Inne modele do wyboru:

Model Rozmiar zbiornika Rozmiar jednostki Tom Moc ultradźwiękowa Częstotliwość Moc grzewcza Regulator czasowy Temperatura nagrzewania
DxSxW (mm) DxSxW (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) ( )
T-12S 500 x 300 x 250 640 x 440 x 470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500 x 350 x 350 640 x 490 x 570 61 900 1.5
T-24S 550 x 400 x 400 690 x 540 x 620 88 1200 3
T-30S 600 x 450 x 400 740 x 590 x 620 108 1500 3
T-36S 600 x 500 x 450 740 x 640 x 670 135 1800 4.5
T-48S 700 x 500 x 500 840 x 640 x 720 175 2400 6
T-60S 800 x 600 x 550 940 x 740 x 770 264 3000 7.5

 

Jak działa ultradźwiękowe czyszczenie silnika samochodowego?

Ultradźwiękowy środek czyszczący do części samochodowych składa się z szerokiego zbiornika ze stali nierdzewnej, który może pomieścić bezpieczne i biodegradowalne rozwiązanie do czyszczenia ultradźwiękowego dla uzyskania zaawansowanych wyników czyszczenia.

Po włączeniu urządzenia potężny przetwornik w maszynie wytwarza miliony mikroskopijnych bąbelków w roztworze czyszczącym. Bąbelki implodują z ogromną siłą, kontaktując się z częściami silnika samochodowego. A przy tym cały rodzaj smaru, brudu, brudu i osadu węglowego jest całkowicie pozbawiony uszkodzeń.

Po zakończeniu czyszczenia należy spłukać i wysuszyć części samochodowe, aby przygotować je do ponownego montażu. Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z myjni ultradźwiękowych sprawia, że ​​praca jest łatwa i szybka. Powinieneś dostać teraz, jeśli nie używasz go jeszcze do czyszczenia części silnika samochodu.

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele mniejszych wersji myjki ultradźwiękowej do części silników samochodowych, ultradźwiękowy środek czyszczący z większym zbiornikiem jest najczęściej preferowany do profesjonalnego czyszczenia i naprawy. Pomoże Ci to w czyszczeniu różnych większych części silnika z łatwością

Blok silnika Ultradźwiękowy efekt czyszczenia .

Q. "Czy czyszczenie ultradźwiękowe usunie zanieczyszczenia z moich części?"

Odpowiedź na to pytanie zależy prawie całkowicie od siły wiązania między częścią a zanieczyszczeniem. Jeśli zanieczyszczenie nie wiąże się fizycznie ani chemicznie z powierzchnią, to czyści ultradźwiękowe będą w stanie go usunąć. Jednakże, jeśli zanieczyszczenie ma silne wiązanie z częścią, taką jak ta znaleziona z palonym węglem, wówczas musi zostać wybrany detergent, który będzie miał zdolność poluzowania wiązania do stopnia, w którym ultradźwiękowy odkurzacz może go łatwo usunąć. Z tego powodu stosowanie właściwych płynów czyszczących jest tak ważne w myjce ultradźwiękowej.

Q. "Która częstotliwość ultradźwiękowa byłaby najbardziej odpowiednia dla mojej aplikacji?"

A. Zależy to od wielu czynników, w tym od wielkości części, zanieczyszczenia, materiału konstrukcyjnego części i innych. Tradycyjnie, im cięższa część, tym niższa częstotliwość ultradźwiękowa w użyciu. Im bardziej szczegółowa część, tym wyższa częstotliwość, z której należy korzystać. Jest to jedna z zalet naszego myjki ultradźwiękowej, która obejmuje więcej niż 1 częstotliwość w tym samym zbiorniku. pozwala nam zapewnić moc szorowania, bez poświęcania penetracji i szczegółowego działania szorowania.

P. "Czy części należy spłukiwać po czyszczeniu ultradźwiękowym?"

A. Tak. Ponieważ detergenty są używane w kąpieli ultradźwiękowej, detergenty te muszą zostać usunięte przed wyschnięciem na powierzchni części, pozostawiając za sobą resztki detergentu. W przypadku niektórych rzadkich zastosowań, takich jak przemysł motoryzacyjny, jest to dopuszczalne. Jednak większość klientów AGSONIC uznałaby, że pozostałości detergentów są niedopuszczalne. Ponadto, jeśli części są płukane w wodzie wodociągowej, po wyschnięciu obecne będą plamy wody z minerałów w wodzie. Jeżeli takie plamienie jest nie do przyjęcia, wymagane będzie płukanie w dejonizowanej wodzie.

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885