Podgrzewacz ultradźwiękowy podgrzewacza ultradźwiękowego ze stali nierdzewnej 30l Części osi i wału

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TC-500
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1szt/karton
Czas dostawy: 3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Paypal
Możliwość Supply: 3000PCS/miesiąc
Modelu: Ogrzewany ultradźwiękowa Pojemność zbiornika: 500X300X200MM
Moc ultradźwiękowa: 500W ogrzewanie mocy ultradźwiękowej: 600W
Koszyk SUS: Ze stali nierdzewnej Funkcja: Z zegarem nagrzewnicy
High Light:

ultrasonic auto parts cleaner

,

ultrasonic case cleaner

Podgrzewacz ultradźwiękowy podgrzewacza ultradźwiękowego ze stali nierdzewnej 30l Części osi i wału

W jaki sposób technologia ultradźwiękowa pomaga w skutecznym oczyszczaniu rdzy z narzędzi metalowych?

Być może zastanawiasz się, w jaki sposób pomaga fala ultradźwiękowa?

Technologia Sound Wave jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów czyszczenia przedmiotów, takich jak zardzewiałe narzędzia w domach, a także w przemyśle.

Te fale ultradźwiękowe wytwarzają wysokie i niskie ciśnienie w wodzie, w której narzędzia zostaną umieszczone w cieczy lub rozpuszczalniku do czyszczenia. Przy tak niskim i wysokim ciśnieniu spowodowanym z powodu różnej częstotliwości cząstki brudu rozpadają się, co powoduje, że narzędzia są czyste i nie rdzewieją.

Fale ultradźwiękowe służą również do czyszczenia innych metalowych przedmiotów w podobny sposób. Tak więc, jeśli martwisz się, że twoje narzędzia zestarzeją się z czasem, zdecydowanie powinieneś zachować młodość przez kolejne 10 lat.

Niektóre z narzędzi ręcznych należą do najbardziej cenionych rzeczy, które musieliście odziedziczyć po swoich ojcach. Także jeśli kupiłeś je sam; spróbuj czyszczenia ultradźwiękowego upewnij się, że przekazać go do następnego pokolenia w najlepszych warunkach.

Myjnie ultradźwiękowe mogą być szczególnie skuteczne w czyszczeniu metalowych i plastikowych maszyn i części . Każdy ultradźwiękowy system czyszczący jest wyposażony w wytrzymałą konstrukcję ze stali nierdzewnej. Solidna, wytrzymała konstrukcja i zaawansowana technologia sprawiają, że nasze myjnie ultradźwiękowe są najlepsze w branży.

Projektujemy i wykonujemy niestandardowe systemy dla unikalnych zastosowań i możemy dostarczyć komponenty do konwersji lub modernizacji istniejącego zbiornika. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu do czyszczenia łożysk lub ceramiki, soczewek precyzyjnych oftalmicznych czy mechanicznych zespołów produkcyjnych, mamy system, który zapewnia wyniki.

laboratoryjny myjka ultradźwiękowa, w tym ultradźwiękowy stół laboratoryjny o dużej częstotliwości, biurko laboratoryjne o niskiej częstotliwości z ultradźwiękiem i podgrzewaczem oraz laboratoryjne urządzenie ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości.

30L Przygotuj specyfikacje:

Model TB-500
Częstotliwość ultradźwiękowa 40 000 Hz
Materiał SUS304
Pojemność baku 30L
Moc ultradźwiękowa 500 W
Moc grzewcza Moc 600 W, szybkie nagrzewanie
Regulator czasowy 1-30min regulowany
Podgrzewacz Regulacja 0-80C
Rozmiar jednostki 530 x 325 x 325 mm (dł. X szer. X wys.)
Rozmiar zbiornika 500 x 300 x 200 mm (Dł x Szer x W)
wielkość paczki 635 x 405 x 390 mm (Dł x Szer x W)
północny zachód 14 kg
GW 15,6 kg
Zasilacz AC 100 ~ 120V, 50 / 60Hz
AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz

Dlaczego warto czyścić części za pomocą ultradźwięków?

Dostarczanie i używanie czystych części nie zawsze jest oczywiste. Oczywiście, nikt nie chce obsługiwać brudnej części ani instalować jej w krytycznej maszynie, ale brud, zanieczyszczenia i zanieczyszczenia mogą powodować problemy dla producentów i użytkowników końcowych. Od tylko frustrujących po katastrofalne, brudne części mogą spowodować, że krytyczne komponenty przekroczą tolerancje, a nawet uszkodzą cenny sprzęt i mienie, podczas gdy zanieczyszczenie (wszystko od smaru, oleju i chemikaliów do wirusów i bakterii) może poważnie zaszkodzić użytkownikom.

Pytanie: "Ile zbiorników lub etapów procesu będzie wymagać moja aplikacja?"
A. Liczba wymaganych etapów procesu zawsze będzie taka sama; czyszczenie ultradźwiękowe, płukanie i suszenie. Jeśli już posiadasz środki płuczące i suszące, wówczas wymagany byłby tylko pojedynczy ultradźwiękowy zbiornik czyszczący, taki jak nasze systemy stołowe lub konsole z jednym zbiornikiem. Jeśli nie masz środków do płukania i suszenia, wówczas konieczny jest wieloetapowy system czyszczenia zawierający wiele zbiorników technologicznych. AGSONIC oferuje przemysłowe systemy 3-zbiorników, precyzyjne 4-zbiornikowe systemy i ultra-czyste 5 i 6 klasyczne systemy zbiorników. Jeśli wymagane jest więcej niż 6 zbiorników, AGSONIC może wykonać na zamówienie system z dowolną liczbą zbiorników technologicznych.

Q. "Czy czyszczenie ultradźwiękowe uszkodzi moje części?"
A. Niektóre bardziej miękkie metale mogą zostać uszkodzone przez myjki ultradźwiękowe. Na przykład, wysoce wypolerowane aluminium będzie widocznie uszkodzone już po kilku minutach w myjce ultradźwiękowej, a przedmioty twarde jak szkło mogą również ulec uszkodzeniu po rozszerzonym działaniu ultradźwiękowym. Istnieją jednak techniki przetwarzania, takie jak ciągłe lub przerywane oscylacje, które mogą całkowicie zapobiec wystąpieniu takiego uszkodzenia. Z tego powodu firma AGSONIC zaleca, aby takie części były testowane przed zakupem systemu. Czyszczenie testowe da AGSONICowi informacje, których potrzebuje, aby opracować kompletny proces, który zapobiegnie uszkodzeniu części, jednocześnie zapewniając czystość części. Dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej dotyczącej uszkodzeń ultradźwiękowych

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885