Skontaktuj się z nami
AGsonic

Numer telefonu : 86-18928856885

WhatsApp : +8618928856885

Jakie korzyści przyniosło Ci czyszczenie ultradźwiękowe?

November 16, 2020

 

Jakie korzyści przyniosło Ci czyszczenie ultradźwiękowe?

 

„To naprawdę przyspiesza proces odkażania, a nasi pracownicy nie mają sprzętu do szorowania rąk, więc usuwa fazę procesu i zmniejsza ryzyko zranienia igłą.Maszyna nie tylko wykonuje zadanie czyszczenia, ponieważ jest cyfrowa, przechowuje naprawdę dobry zapis procesów czyszczenia pod kątem nadzoru klinicznego, audytów i protokołów infekcji krzyżowych ”.

 

Jak wypada na tle innych stosowanych przez Ciebie metod czyszczenia?

 

„Początkowo planowaliśmy zakup myjki-dezynfektora, ale nie sądziliśmy, że to opłacalna inwestycja w porównaniu z myjką ultradźwiękową.Jakość jest na miejscu, spełnia wszystkie nasze potrzeby i mamy dokumenty, które to potwierdzają.Niezawodność myjki ultradźwiękowej jest świetna, pracowałem w innych miejscach, w których występowały problemy z myjniami dezynfekującymi i zajmują dużo czasu, myjka ultradźwiękowa jest znacznie bardziej wydajna. ”

 

Czy poleciłbyś go innym w branży?

 

„O tak, zdecydowanie polecam, zwłaszcza konkretną jednostkę, którą mamy.Podczas serwisowania rejestruje testy, których potrzebujemy, co jest znacznie lepszą metodą niż nasi pracownicy poświęcający czas na wykonanie staromodnej metody testów folii, jest po prostu tak wydajna i niezawodna. ”

najnowsze wiadomości o firmie Jakie korzyści przyniosło Ci czyszczenie ultradźwiękowe?  0

najnowsze wiadomości o firmie Jakie korzyści przyniosło Ci czyszczenie ultradźwiękowe?  1