Szybkie czyszczenie klubów golfowych i uchwytów w sekundach dzięki ultradźwiękom i ogrzewaniu 3min Automatyczne wyłączanie

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-160T
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1jednostka / drewniana skrzynia
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 300 jednostek / miesiąc
Pojemność zbiornika: 49L Opcjonalne: Sterowany tokenem
Rozpuszczalnik: Woda z kranu / woda z mydłem Zegar: 4min automatyczne wyłączanie
Zbiornik materiału: SUS304 Pojemność zbiornika: 400 * 350 * 350 mm
High Light:

myjka ultradźwiękowa

,

przenośny myjka ultradźwiękowa

Szybkie czyszczenie klubów golfowych i uchwytów w sekundach dzięki ultradźwiękom i ogrzewaniu 3min Automatyczne wyłączanie

Zarób 200 $ + dziennie za mniej niż 200 $ miesięcznie!

Udowodniono, że czyszczenie za pomocą ultradźwiękowego pucharu golfa jest najskuteczniejszą metodą usuwania zanieczyszczeń, takich jak tłuszcz, olej, wosk, topniki, odciski palców, tlenki i inne osady - z widocznych i niewidocznych powierzchni, dziur i pęknięć. Zasadniczo, jeśli przedmiot można czyścić płynem, można go czyścić znacznie szybciej i dokładniej za pomocą myjki ultradźwiękowej. W rzeczywistości może nie być możliwe czyszczenie niektórych skomplikowanych i złożonych części bez użycia myjki ultradźwiękowej.

Proces czyszczenia i zastosowanie ultradźwiękowego urządzenia do czyszczenia kijów golfowych :

Ta maszyna pełni rolę automatu sprzedającego dla każdego tokena, obsługiwanego tokena (jeden zestaw składa się z 100), wbudowany licznik elektroniczny może rejestrować za każdym razem czyszczenie i może być manipulowany. To doskonale stosowane pola golfowe, pola golfowe, kluby golfowe i imprezy na świeżym powietrzu. T-160T może czyścić główki kijów golfowych, gumowe uchwyty, a także piłeczki do golfa, niezależnie od materiału pałeczki jest drewno, aluminium lub tytan.

Krótkie wprowadzenie:

AG Golf Club Ultrasonic Cleaner z częstotliwością 40 kHz może pomóc w wyczyszczeniu kijów golfowych w ciągu 2 minut.

Dźwięk ultradźwiękowy przenika wodę / ciecz, co powoduje powstawanie mikroskopijnych bąbelków na powierzchni cokolwiek w roztworze. Bąbelki następnie rosną jak balon, aż do implozji. Nazywa się to "kawitacją".

Zalety ultradźwiękowego urządzenia do czyszczenia kija golfowego w porównaniu z tradycyjną metodą czyszczenia:

1. Oszczędzaj czas.

Urządzenie ultradźwiękowe AG SONIC kosztuje około 2 ~ 3 minuty, aby całość była czysta.

Czystość ręcznie kosztuje około pół godziny dla TYLKO 1 klubu golfowego.

2. Oszczędź koszty pracy. uwolnij ręce od płynu.

3. Brak potencjalnego uszkodzenia kija golfowego podczas procesu czyszczenia

4. Zarabiaj pieniądze, zapewniając usługi sprzątania graczom golfowym.

Co to jest ultradźwiękowa myjka golfowa firmy AG?

Tysiące golfistów udowadniają, że myjka ultradźwiękowa chroni życie klubów golfowych i gra w golfa z czystymi głowicami i uchwytami.

Technologia ultradźwiękowa działa doskonale podczas czyszczenia, ponieważ rozwiązanie dociera do wszystkich części głowicy i chwytów jest szybsze i skuteczniejsze niż jakakolwiek inna metoda czyszczenia.

Nigdy nie będziesz czyścić klubów w żaden inny sposób, gdy wyczyścisz kije golfowe za pomocą ultradźwiękowego klubu golfowego Skymen i odkryjesz, jak szybki, łatwy i skuteczny jest środek czyszczący.

Jak często należy czyścić kluby?

Częstotliwość korzystania z tego urządzenia zależy wyłącznie od dwóch czynników: twojego upośledzenia i częstotliwości gry.

Jeśli masz bardzo niski handicap, to naprawdę chcesz patrzeć na czyszczenie swoich klubów co 1 do 2 rund gry w golfa. Jeśli masz wysoki handicap (powyżej 18), to chcesz wyczyścić swoje kluby przynajmniej co 4 rundy . Nie uwzględnia to jednak częstotliwości gry.

Jeśli grasz tylko w golfa na tydzień, częstotliwość sprzątania będzie wyższa. Dzieje się tak dlatego, że błoto i brud pozostaną na pałkach i dłużej utrzymają się, powodując długotrwałe uszkodzenia i skracając żywotność twoich klubów. Pozostawiony nieoczyszczony przez tydzień błoto twardnieje w rowkach jak cement, co znacznie utrudnia czyszczenie.

Dane techniczne:

Model T-160T
Moc ultradźwiękowa 800 W (16 sztuk przetworników)
Częstotliwość 40 kHz
Materiał obudowy SUS304
Materiał zbiornika SUS304
Moc grzewcza 1500 W
Pojemność baku 49L
Regulator czasowy Cyfrowy 1-99min regulowany
Podgrzewacz 0 ~ 95 ℃
Napięcie AC 100 ~ 120 V, 60 Hz
AC 220 ~ 240 V, 50 Hz
Rozmiar zbiornika 400 * 350 * 350 mm
Rozmiar jednostki 570 * 480 * 800 mm
Wielkość opakowania 690 * 600 * 980 mm
północny zachód 54 kg
GW 75 kg

Charakterystyka ultradźwiękowego urządzenia do czyszczenia kijów golfowych:

Automat sprzedający na monety do samoobsługi; Automatyczne rozładowywanie i napełnianie wodą Szybka moc grzewcza w celu osiągnięcia wymaganej temperatury Lepsza zbiórka tokenów wewnątrz maszyny Minimalna linia napełniania po wewnętrznej stronie zbiornika Każda maszyna w osobnej skrzyni System wysokiej jakości tokenów Wbudowany osobno ekscytujący Generator Wbudowane przetworniki 304 Non -Magnetyczna obudowa ze stali nierdzewnej Wbudowana termostatycznie kontrolowana grzałka Wbudowany licznik czasu wbudowanego.

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885