Zbiornik ze stali nierdzewnej Digital Heater Semiconductor Ultrasonic Cleaner

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TB-500
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1szt/karton
Czas dostawy: 3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Paypal
Możliwość Supply: 3000PCS/miesiąc
Pojemność zbiornika: 30L Pojemność zbiornika: 500 * 300 * 200 mm
Zbiornik materiału: SUS304 Moc ultradźwiękowa: 500W
Nazwa: Semiconductor Ultrasonic Cleaner Zegar: 1-30min regulowany
High Light:

cyfrowy myjka ultradźwiękowa

,

ultradźwiękowa stacja lutownicza

Zbiornik ze stali nierdzewnej Digital Heater Semiconductor Ultrasonic Cleaner

Zalety czyszczenia Półprzewodnik z urządzeniem ultradźwiękowym

Elektronika jest wszędzie
A elektronika czyszczenie to BIG Business

Elektronika i urządzenia elektryczne stają się bardzo brudne przy dalszym użytkowaniu. Jeśli nie będzie prawidłowo konserwowany, elektronika zacznie działać nieprawidłowo. W miarę gromadzenia się zanieczyszczeń wentylatory w komputerach nie będą wystarczająco chłodzić urządzenia, a kanały telewizyjne i odbiorniki stereofoniczne stracą swój wyraźny obraz i dźwięk, a klawisze na klawiaturze będą się trzymać i nie będą działać poprawnie. Tylko AG SONIC Ultrasonic Cleaning Systems może czyścić elektronikę i urządzenia oraz przywracać je do stanu roboczego.

Nieuniknionym faktem o naszym współczesnym świecie jest to, że elektronika nas otacza. Bez względu na to, czy są to komputery osobiste, telefony komórkowe, iPady, urządzenia elektryczne, narzędzia, maszyny, zabawki itd., Elektronika jest wszędzie.

Innym nieuniknionym faktem jest to, że przy użyciu elektronika jest bardzo brudna. Brud i inne zanieczyszczenia są czymś więcej niż niedogodnością. W przypadku nieprawidłowego czyszczenia, zabrudzenie elementów elektronicznych może spowodować:

Aby chronić użytkowników, chronić dane i sprawić, aby społeczeństwo działało sprawnie, bardzo ważne jest, aby elektronika wszystkich typów była nie tylko regularnie czyszczona, ale i dokładnie czyszczona .

Ale jak dokładnie wyczyścić elektronikę?

Większość ludzi po prostu wyciera zewnętrzną część urządzenia lub używa podciśnienia, aby zassać (lub sprężone powietrze), kurz. Niestety, te metody są po prostu niewystarczające. W przypadku każdej metody w niewielkich szczelinach pod przyciskami, wokół chipów komputerowych, między przewodami i innymi elementami pozostają duże ilości brudu. Dodatkowo, te metody czyszczą tylko to, co jest dobrze widoczne, co stanowi zaledwie niewielką część tego, co wymaga oczyszczenia, i niewiele robi, aby wyeliminować oleje, wirusy i bakterie itp.

Ultradźwięki, jedyny sposób na dokładne oczyszczenie elektroniki

Istnieje tylko jeden sposób, aby zapewnić, że urządzenia elektroniczne i komponenty są dokładnie oczyszczone, odkażone i gotowe do oddania do użytku; i tak jest z Ultrasonics.

Dzięki Ultrasonics brud, tłuszcz, bakterie, sadza i inne zanieczyszczenia są całkowicie usuwane z produktu bez utraty wydajności. W rzeczywistości, po odpowiednim przeszkoleniu, większość przedmiotów można wyczyścić w czasie krótszym niż dwie minuty i powrócić do pracy po zakończeniu suszenia.

Kroki do czyszczenia Półprzewodnik za pomocą myjki ultradźwiękowej

 1. Napełnij komorę rozpuszczalnikiem do czyszczenia
 2. Należy pamiętać, że woda musi być gorąca. Najlepiej byłoby użyć ultradźwiękowego urządzenia czyszczącego z podgrzewaczem.
 3. Uruchom cykl czyszczenia wstępnego
 4. Zanurz Semiconductor w rozpuszczalniku do czyszczenia
 5. Uruchom cykl czyszczenia
 6. Po zakończeniu cyklu wyjmij elementy z koszyka części i przepłucz roztwór z przedmiotów
 7. Po spłukaniu umyj części miękką szczotką. Zwracaj szczególną uwagę na szczotkowanie pazurów i koron, które utrzymują kamienie lub diamenty na swoim miejscu.
 8. W komplecie z ostatnim płukaniem. Umieścić mikrofon S tylko w wodzie i wysuszyć miękką szmatką po zakończeniu cyklu płukania.

Dane techniczne:

Przygotuj specyfikacje:

Model TB-500
Częstotliwość ultradźwiękowa 40 000 Hz
Materiał SUS304
Pojemność baku 30L
Moc ultradźwiękowa 500 W
Moc grzewcza Moc 600 W, szybkie nagrzewanie
Regulator czasowy 1-30min regulowany
Podgrzewacz Regulacja 0-80C
Rozmiar jednostki 530 x 325 x 325 mm (dł. X szer. X wys.)
Rozmiar zbiornika 500 x 300 x 200 mm (Dł x Szer x W)
wielkość paczki 635 x 405 x 390 mm (Dł x Szer x W)
północny zachód 14 kg
GW 15,6 kg
Zasilacz AC 100 ~ 120V, 50 / 60Hz
AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz

Mycie ultradźwiękowe

Myjka ultradźwiękowa to idealna metoda czyszczenia i przywracania delikatnych przedmiotów, co sprawia, że ​​biżuteria jest idealnym kandydatem do tej metodologii. Z malutkich szczelin i ukrytych korytarzy tych przedmiotów można usunąć codzienne zabrudzenia i brud, oleiste pozostałości, a nawet jubilerskie szmaty (związek do czyszczenia i polerowania biżuterii). Ta metoda czyszczenia jest idealna, ponieważ sprzęt można dostosować do prawidłowego współczynnika i częstotliwości wymaganej do czyszczenia, ale bez uszkadzania przedmiotów. Jest to jedna z największych zalet czyszczenia ultradźwiękowego .

Jak działa ultradźwiękowy środek czyszczący do czyszczenia biżuterii

można stosować specjalne rozpuszczalniki przeznaczone do czyszczenia biżuterii, jednak bardzo dobre wyniki można również uzyskać stosując wodę i przyjazny dla środowiska środek czyszczący o niskim pH. Należy unikać związków o niskim pH lub nadmiernie wysokich pH. Te agresywne chemikalia w połączeniu z ciepłem i działaniem ultradźwiękowym mogą potencjalnie spowodować uszkodzenie delikatnych elementów.

W procesie czyszczenia przedmioty są zanurzone w rozpuszczalniku do czyszczenia. Intensywność środka czyszczącego i ciepła roztworu powinna być dostosowana, aby skutecznie włączyć aplikację. Myjki ultradźwiękowe pracują szybko, aby całkowicie usunąć brud i inne zanieczyszczenia w procesie kawitacji .

Biżuteria jest czyszczona w taki sam sposób jak inne przedmioty. Przedmioty są zanurzane w delikatnym rozpuszczalniku, a proces czyszczenia wysyła fale ultradźwiękowe przez roztwór, który tworzy bąbelki, które usuwają wszelki brud i brud przylegający do powierzchni biżuterii. W większości przypadków wystarczy krótkie, 2-3-minutowe czyszczenie, aby uzyskać optymalne wyniki.

Projektujemy i wykonujemy niestandardowe systemy dla unikalnych zastosowań i możemy dostarczyć komponenty do konwersji lub modernizacji istniejącego zbiornika. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu do czyszczenia łożysk lub ceramiki, soczewek precyzyjnych oftalmicznych czy mechanicznych zespołów produkcyjnych, mamy system, który zapewnia wyniki.

laboratoryjny myjka ultradźwiękowa, w tym ultradźwiękowy stół laboratoryjny o dużej częstotliwości, biurko laboratoryjne o niskiej częstotliwości z ultradźwiękiem i podgrzewaczem oraz laboratoryjne urządzenie ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości.

Opis produktu

Krótkie wprowadzenie do myjki ultradźwiękowej:

 • Najtańsze stołowe urządzenie do mycia ultradźwiękowego i mycia części
 • Służy do usuwania praktycznie wszelkich zanieczyszczeń za pomocą odpowiedniego środka czyszczącego
 • Usuwanie oleju, chłodziwa, metalu i gipsu
 • Do czyszczenia metalowych części i większości innych precyzyjnych środków czyszczących
 • Czyszczenie części, czyszczenie formy wtryskowej, odtłuszczacze ultradźwiękowe itp
 • Doskonałe działanie ultradźwiękowe
 • Pojemność zbiornika wynosi od 2 do 30 litrów
 • Modele cyfrowe> Modele mechaniczne> modele z regulacją mocy

Jak działa czyszczenie ultradźwiękowe?

Kawitacja

Wbrew powszechnej opinii kawitacja jest siłą stojącą za czyszczeniem ultradźwiękowym. To nie fale dźwiękowe oczyszczają część czystą - jest to proces kawitacji utworzony przez fale dźwiękowe, które oczyszczają część czystą.

Podczas kawitacji tworzą się i rosną bąbelki o wielkości mikronów ze względu na przemienne fale dodatnie i ujemne w roztworze. Pęcherzyki poddane tym naprzemiennym falom ciśnienia nadal rosną, aż osiągną wielkość rezonansową. Tuż przed implozją bąbelków w bańce znajduje się ogromna ilość energii.

Temperatura wewnątrz kawitacyjnej bańki może osiągnąć 9 900 F przy ciśnieniu do 500 atm. Implozja implozyjna, gdy występuje w pobliżu twardej powierzchni, zmienia pęcherzyk w strumień o jedną dziesiątą wielkości pęcherzyka, który porusza się z prędkością do 400 km / godz. W kierunku twardej powierzchni. Dzięki połączeniu ciśnienia, temperatury i prędkości, strumień uwalnia zanieczyszczenia z ich wiązań z podłożem. Ze względu na niewielki rozmiar strumienia i stosunkowo dużą energię, czyszczenie ultradźwiękowe ma zdolność docierania do małych szczelin i usuwania skutecznie zaschniętych gleb.

Powiadomienia:

Cleaner Cleaning Equipment 2L 50W 40KHZ Biżuteria Glass Cyfrowa kąpiel ultradźwiękowa

Podanie:

Opieka zdrowotna Instrumenty dentystyczne i chirurgiczne, optyczne, podologia, ogólna praktyka, szpitale, elementy medyczne
Produkcja: Przemysł lotniczy, farmaceutyczny, obronny, wyroby medyczne i implanty ortopedyczne, motoryzacyjny, morski, filtracja, odlewnictwo, żywność i napoje, galwanizacja i wykańczanie powierzchni, półprzewodniki, technologia i sprzęt drukujący.
Konserwacja Serwis samochodowy, biżuteria i zegarki, narzędzia, broń, wymienniki ciepła, ropa i gaz, komercyjny kocioł do kawy
Laboratorium Badania naukowe, miksowanie, niszczenie komórek, ekstrakcja, sonochemia farmaceutyczna
Inni żaluzja, klub golfowy, sprzęt do tatuażu, wałek anilox, sprzęt muzyczny, broń, elektronika itp.

Wiemy, że Twoja reputacja zależy od czyszczenia części skutecznie i sprawnie. Ultrasonics International może pomóc wybrać odpowiedni rodzaj myjki ultradźwiękowej dla potrzeb przemysłu motocyklowego.

Przez ponad dwie dekady firma Ultrasonics International pomogła firmom poprawić rentowność, dostarczając swoim klientom ultradźwiękowy sprzęt czyszczący, który oferuje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii wave machep. Nasz ultradźwiękowy sprzęt czyszczący ma reputację niezawodności i długowieczności. Wykorzystanie odpowiedniego ultradźwiękowego sprzętu czyszczącego oszczędza pieniądze i usprawnia procesy czyszczenia. Wyniki czyszczenia będą mierzalnie lepsze i mniej czasu będzie potrzebne, aby zakończyć proces czyszczenia. Liczby produkcyjne idą w górę, a godziny pracy dramatycznie spadają, ponieważ wiele elementów można rozwiązać jednocześnie.

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885