Niestandardowy ultradźwiękowy środek czyszczący z podwójnym zbiornikiem do płukania gaźników / części maszyn

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-2060
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Materiał: Stal nierdzewna 304 Aplikacja: Części samolotu
Opcja: Automatyczna myjka ultradźwiękowa Pojemność: 266L
Moc ultradźwięków: 3kW Podgrzewacz: Regulacja 20 ~ 80C
High Light:

Niestandardowa myjka ultradźwiękowa z podwójnym zbiornikiem

,

niestandardowa myjka ultradźwiękowa gaźników

,

myjka ultradźwiękowa 266L do gaźników

Niestandardowy ultradźwiękowy środek czyszczący z podwójnym zbiornikiem do płukania gaźników i części maszyn

 

 

Niestandardowa ultradźwiękowa maszyna czyszcząca z podwójnym zbiornikiem do płukania

Opis produktu

 

Ultradźwięki: JEDYNY sposób na pewne czyszczenie

Niezależnie od źródła brudu lub zanieczyszczenia, ultradźwiękowe systemy czyszczące firmy AG są przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań w różnych gałęziach przemysłu.Szybkie, skuteczne i wydajne, nasze maszyny pozwolą Ci wyczyścić praktycznie każdy rodzaj części lub komponentu.Poniżej znajduje się tylko krótka lista wielu różnych rodzajów przedmiotów, które zostały wyczyszczone przy użyciu naszych systemów.

Oszczędność ponad 20 godzin pracy i zminimalizowanie narażenia pracowników na chemikalia.

 

AGSONIC nie był ani najtańszy, ani najdroższy.Mieli doskonały produkt za te pieniądze i zaangażowanie w obsługę klienta.AGSONIC jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet z odległości 2000 mil.Modernizacja i wszystkie inne potrzeby w zakresie wsparcia zostały załatwione w bardzo elastyczny sposób.Niezawodność i serwis AGSONIC są częścią naszego sukcesu operacyjnego.Jeśli chodzi o naszych pracowników i kierownictwo, nasze jednostki AGSONIC są tutaj na zawsze.Jeśli chodzi o wszelkie przyszłe potrzeby, AGSONIC jest naszym pierwszym wyborem.

– Opinie klientów Aerospace.

 

Dlaczego myjka ultradźwiękowa jest idealna do części samolotów

W trzech słowach: dokładnie, bezpiecznie i szybko.Zanieczyszczenia pomijane przy czyszczeniu ręcznym to zazwyczaj te znajdujące się głęboko w szczelinach i na innych niedostępnych powierzchniach.Ponadto wysoce wykończone powierzchnie formy mogą zostać porysowane lub w inny sposób uszkodzone w wyniku procesów ręcznych.Duże formy mogą być trudne do manewrowania, co dodatkowo grozi uszkodzeniem podczas ręcznego czyszczenia.A im dłużej trwa czyszczenie form, tym większe ryzyko uszkodzenia.

 

Czyszczenie ultradźwiękowe rozwiązuje wszystkie trzy problemy.

Jest dokładny, ponieważ dociera do wszystkich powierzchni form zanurzonych w biodegradowalnym roztworze ultradźwiękowym na bazie wody.Jest bezpieczny, ponieważ chociaż działanie czyszczące można określić jako „gwałtowne”, następuje ono tak szybko, że wysokopolerowane powierzchnie formy wtryskowej nie ulegają uszkodzeniu podczas procesu czyszczenia.Przez szybkie rozumiemy 10 do 15 minut, chociaż duże złożone formy mogą wymagać dłuższego cyklu czyszczenia.

 

Czyszczenie części samolotów metodą kawitacji

Działanie kawitacyjne opisuje się jako implozję niezliczonych minutowych pęcherzyków na powierzchniach produktów zanurzonych w roztworze czyszczącym.Pęcherzyki powstają, gdy przetworniki zasilane generatorem połączone ze zbiornikiem myjki ultradźwiękowej wibrują z częstotliwościami ultradźwiękowymi mierzonymi w tysiącach cykli na sekundę lub kilohercach (kHz).

Wybór sprzętu czyszczącego jest w dużym stopniu uzależniony od wielkości czyszczonych form.Dostępne są myjki ultradźwiękowe, od małych jednostek stołowych po przemysłowe urządzenia montowane na podłodze, które można zamontować do zautomatyzowanych cykli czyszczenia i płukania.Ale wybierz odkurzacz z grzałką, timerem i trybem zamiatania.

 

 

Proces jest dość prosty, niezależnie od wielkości sprzętu.Oto uproszczony opis, który można modyfikować w zależności od konkretnych operacji:

 

1. Napełnij myjkę ultradźwiękową wodą, ale ze względu na rozmiar czyszczonych form pozostaw miejsce na wyparcie roztworu czyszczącego.Dodaj odpowiednią ilość koncentratu biodegradowalnego roztworu czyszczącego.Poproś naukowców z Tovatech o zalecenie odpowiedniej formuły w zależności od rodzaju usuwanych zanieczyszczeń i materiału, z którego wykonana jest sama forma.

 

2. Gdy będziesz gotowy do czyszczenia, umieść formy wtryskowe w koszu czyszczącym.Uważaj, aby nie stykały się ze sobą.Jeśli czyścisz duże części, możesz zawiesić je w roztworze czyszczącym, aby nie dotykały dna zbiornika.Niektóre myjki przemysłowe są wyposażone w dolne kosze do podparcia czyszczonych produktów.

 

3. Ustaw grzałkę na 65 C i timer od 10 do 60 minut w zależności od stopnia zabrudzenia.Włącz tryb zamiatania, aby zapewnić równomierne rozłożenie kawitacji i promowanie równomiernego czyszczenia, a następnie opuść formy do roztworu.Z doświadczeniem ustalisz optymalne warunki czyszczenia.

 

4. Na koniec cyklu wyjąć formy i sprawdzić.Po usatysfakcjonowaniu wypłucz je świeżą gorącą wodą i pozostaw do wyschnięcia lub przedmuchaj sprężonym powietrzem.Należy pamiętać, że skomplikowane konfiguracje i wnęki mogą zatrzymywać wodę, którą należy usunąć, dodając do zestawu elektryczną suszarkę.

Końcówka do płukania:Będziesz chciał dokładnie usunąć pozostałości roztworu czyszczącego.Złożone kształty mogą wymagać płukania natryskowego lub, w niektórych przypadkach, płukania kawitacyjnego w myjni ultradźwiękowej.

 

Jak czyścić duże części samolotu

ZłożonyCzęści samolotuwymagają starannego czyszczenia.

Złożone części samolotów reprezentują znaczne inwestycje firm zajmujących się formowaniem wtryskowym tworzyw sztucznych, które w celu ochrony swoich inwestycji muszą ustanowić procedury czyszczenia w celu usunięcia różnych uporczywych zanieczyszczeń.Należą do nich przypalone pozostałości, oleje, obróbka blacharska i smary, które pozostawienie spowoduje odrzucenie produktu przez dział kontroli jakości.Ręczne szorowanie rozpuszczalnikami po prostu nie wystarcza.Oprócz tego, że jest czasochłonne, ręczne czyszczenie stwarza potencjalne zagrożenie dla zdrowia personelu i wyzwania związane z usuwaniem rozpuszczalników.Rozwiązaniem jest użycie myjki ultradźwiękowej zamiast szorowania w myjce części na bazie rozpuszczalnika

 

 

Specyfikacja myjki ultradźwiękowej 3 części samolotów:

Model nr. T-2060
Rozmiar zbiornika ultradźwiękowego (mm) 730x480x760mm
Rozmiar zbiornika do płukania (mm) 730x480xh760
Pojemność 266L
Moc ultradźwięków 3600 W
Moc grzewcza 9KW
Numery przetworników 60szt
Częstotliwość ultradźwięków 28 kHz lub 40 kHz
Regulator czasowy 0 ~ 30 minut regulowany
Podgrzewacz Regulacja 20 ~ 80C
Materiał Stal nierdzewna 304
Zasilacz AC220V, 3 fazy, AC380V/415V 3 fazy
Opcjonalny System filtracji

 

Niestandardowy ultradźwiękowy środek czyszczący z podwójnym zbiornikiem do płukania gaźników / części maszyn 0Niestandardowy ultradźwiękowy środek czyszczący z podwójnym zbiornikiem do płukania gaźników / części maszyn 1

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885