System filtracji Przemysłowy ultradźwiękowy środek do czyszczenia części 3 zbiorniki w 1 maszynie

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-72S
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Materiał: Stal nierdzewna 304 Aplikacja: Automatyczna przemysłowa myjka ultradźwiękowa
Opcja: System filtracji Przemysł: Czyszczenie ultradźwiękowe silnika
Czołg: 3 zbiorniki ultradźwiękowe Częstotliwość: 28kHz
High Light:

System filtracji ultradźwiękowy środek do czyszczenia części

,

przemysłowy ultradźwiękowy środek do czyszczenia części

 

Ultradźwiękowa maszyna czyszcząca do 3 zbiorników w 1 maszynie z ultradźwiękowym suszeniem pierścieni myjących

Specjalizujemy się w wielostopniowych systemach czyszczących z wieloma zbiornikami wyposażonymi w ultradźwięki, natrysk strumieniowy, kosz obrotowy, zanurzanie, automatyczny transfer materiału, system obsługi, filtrację, odtłuszczanie i suszenie oleju jako różne opcje.Takie maszyny są używane do czyszczenia wkładek form, części samochodowych, narzędzi chirurgicznych i różnych innych typów komponentów.

 

Wielostopniowa myjka ultradźwiękowa z mocą ultradźwięków.Produkt jest wyposażony w cyfrowy zegar i sterowany termostat.Oferujemy wyjątkową gamę ultradźwiękowych maszyn czyszczących, które są bardzo poszukiwane ze względu na ich doskonałą wydajność i niskie koszty utrzymania.Myjka ultradźwiękowa jest używana głównie do czyszczenia narzędzi chirurgicznych, przemysłu samochodowego, pomocniczych produktów przemysłowych, producentów stacjonarnych i wielu innych.

Opis produktu

Ultradźwięki: JEDYNY sposób na pewne czyszczenie

Niezależnie od źródła brudu lub zanieczyszczenia, ultradźwiękowe systemy czyszczące firmy AG są przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań w różnych gałęziach przemysłu.Szybkie, skuteczne i wydajne, nasze maszyny pozwolą Ci wyczyścić praktycznie każdy rodzaj części lub komponentu.Poniżej znajduje się tylko krótka lista wielu różnych rodzajów przedmiotów, które zostały wyczyszczone przy użyciu naszych systemów.

  • Motoryzacja (samochód osobowy, ciężarówka, motocykl)Zobacz wideo poniżej
  • Lotnictwo (śmigłowce, samoloty i wsparcie naziemne)
  • Osobista łódź i marynarka
  • Formy wtryskowe
  • Restauracje, piekarnie i kuchnie (filtry do piekarników, palniki, garnki, patelnie, przybory kuchenne)
  • Maszyny wszelkiego typu
  • Narzędzia, nakrętki, śruby
  • Wytłaczanie i gratowanie
  • Prawie wszystko wykonane z metalu (żelaznego i nieżelaznego), plastiku, winylu i drewna.

Oszczędność ponad 20 godzin pracy i zminimalizowanie narażenia pracowników na chemikalia.

 

AGSONIC nie był ani najtańszy, ani najdroższy.Mieli doskonały produkt za te pieniądze i zaangażowanie w obsługę klienta.AGSONIC jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet z odległości 2000 mil.Modernizacja i wszystkie inne potrzeby w zakresie wsparcia zostały załatwione w bardzo elastyczny sposób.Niezawodność i serwis AGSONIC są częścią naszego sukcesu operacyjnego.Jeśli chodzi o naszych pracowników i kierownictwo, nasze jednostki AGSONIC są tutaj na zawsze.Jeśli chodzi o wszelkie przyszłe potrzeby, AGSONIC jest naszym pierwszym wyborem.

– Opinie klientów Aerospace.

 

Dlaczego myjka ultradźwiękowa jest idealna do części samolotów

W trzech słowach: dokładnie, bezpiecznie i szybko.Zanieczyszczenia pomijane przy czyszczeniu ręcznym to zazwyczaj te znajdujące się głęboko w szczelinach i na innych niedostępnych powierzchniach.Ponadto wysoce wykończone powierzchnie formy mogą zostać porysowane lub w inny sposób uszkodzone w wyniku procesów ręcznych.Duże formy mogą być trudne do manewrowania, co dodatkowo grozi uszkodzeniem podczas ręcznego czyszczenia.A im dłużej trwa czyszczenie form, tym większe ryzyko uszkodzenia.

 

Czyszczenie ultradźwiękowe rozwiązuje wszystkie trzy problemy.

Jest dokładny, ponieważ dociera do wszystkich powierzchni form zanurzonych w biodegradowalnym roztworze ultradźwiękowym na bazie wody.Jest bezpieczny, ponieważ chociaż działanie czyszczące można określić jako „gwałtowne”, następuje ono tak szybko, że wysokopolerowane powierzchnie formy wtryskowej nie ulegają uszkodzeniu podczas procesu czyszczenia.Przez szybkie rozumiemy 10 do 15 minut, chociaż duże złożone formy mogą wymagać dłuższego cyklu czyszczenia.

 

Czyszczenie części samolotów metodą kawitacji

1. Napełnij myjkę ultradźwiękową wodą, ale ze względu na rozmiar czyszczonych form pozostaw miejsce na wyparcie roztworu czyszczącego.Dodaj odpowiednią ilość koncentratu biodegradowalnego roztworu czyszczącego.Poproś naukowców z Tovatech o zalecenie odpowiedniej formuły w zależności od rodzaju usuwanych zanieczyszczeń i materiału, z którego wykonana jest sama forma.

 

2. Gdy będziesz gotowy do czyszczenia, umieść formy wtryskowe w koszu czyszczącym.Uważaj, aby nie stykały się ze sobą.Jeśli czyścisz duże części, możesz zawiesić je w roztworze czyszczącym, aby nie dotykały dna zbiornika.Niektóre myjki przemysłowe są wyposażone w dolne kosze do podparcia czyszczonych produktów.

 

3. Ustaw grzałkę na 65 C i timer od 10 do 60 minut w zależności od stopnia zabrudzenia.Włącz tryb zamiatania, aby zapewnić równomierne rozłożenie kawitacji i promowanie równomiernego czyszczenia, a następnie opuść formy do roztworu.Z doświadczeniem ustalisz optymalne warunki czyszczenia.

 

4. Na koniec cyklu wyjąć formy i sprawdzić.Po usatysfakcjonowaniu wypłucz je świeżą gorącą wodą i pozostaw do wyschnięcia lub przedmuchaj sprężonym powietrzem.Należy pamiętać, że skomplikowane konfiguracje i wnęki mogą zatrzymywać wodę, którą należy usunąć, dodając do zestawu elektryczną suszarkę.

Końcówka do płukania:Będziesz chciał dokładnie usunąć pozostałości roztworu czyszczącego.Złożone kształty mogą wymagać płukania natryskowego lub, w niektórych przypadkach, płukania kawitacyjnego w myjni ultradźwiękowej.

 

Jak czyścić duże części samolotu

ZłożonyCzęści samolotuwymagają starannego czyszczenia.

Złożone części samolotów reprezentują znaczne inwestycje firm zajmujących się formowaniem wtryskowym tworzyw sztucznych, które w celu ochrony swoich inwestycji muszą ustanowić procedury czyszczenia w celu usunięcia różnych uporczywych zanieczyszczeń.Należą do nich przypalone pozostałości, oleje, obróbka blacharska i smary, które pozostawienie spowoduje odrzucenie produktu przez dział kontroli jakości.Ręczne szorowanie rozpuszczalnikami po prostu nie wystarcza.Oprócz tego, że jest czasochłonne, ręczne czyszczenie stwarza potencjalne zagrożenie dla zdrowia personelu i wyzwania związane z usuwaniem rozpuszczalników.Rozwiązaniem jest użycie myjki ultradźwiękowej zamiast szorowania w myjce części na bazie rozpuszczalnika

3 Specyfikacja myjki ultradźwiękowej do zbiorników:

Specyfikacja

 

3 zbiornik ultradźwiękowy zbiornik, zbiornik do płukania, zbiornik do suszenia

Specyfikacja

Model T-3072G
1. objętość zbiornika Zbiornik do czyszczenia ultradźwiękowego 135L z systemem cyklu filtracji
2. objętość zbiornika Zbiornik do płukania ultradźwiękowego o pojemności 135 l
3. objętość zbiornika Zbiornik do suszenia 135 l
1. rozmiar zbiornika 600X500X450mm
Drugi rozmiar zbiornika 600X500X450mm
3. Rozmiar zbiornika 600X500X450mm
Przetworniki 36 sztuk w 1. zbiorniku;36 sztuk w drugim zbiorniku
Moc ultradźwiękowa 1800W*2
Moc grzewcza zbiornika ultradźwiękowego 4500W*2
Moc grzewcza zbiornika suszenia 750 W
Częstotliwość 28KHz/40KHz
System suszenia 1 zestaw
Rozmiar jednostki 2460*1310*1050mm
Wielkość opakowania 2520*1370*1170mm
Regulator czasowy 0 ~ 99 minut regulowane
Podgrzewacz Temperatura pokojowa ~ 99 ℃ regulowana
Materiał Domyślnie SUS 304, może to być SUS 316
Zasilacz prąd zmienny 220 V 3 fazy;AC 380 V 3 fazy
północny zachód 370G
GW 400KG Owinięte folią w drewnianej skrzynce
Czas realizacji 18 dni roboczych
Gwarancja 1 rok gwarancji, wsparcie techniczne przez cały czas
Certyfikaty CE, RoHS, FCC, SGS
Korzyść Filtruj brudną wodę;utrzymuj czystą wodę w zbiorniku;zmniejszyć częstotliwość wymiany wody

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885