10 Ft Ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia żaluzji z podgrzewanym zbiornikiem do mycia / płukania

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-2072S
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Materiał: Stal nierdzewna 304 Aplikacja: Podgrzewany zbiornik ultradźwiękowy
Opcja: Umyć i wypłukać Przemysł: Maszyna do czyszczenia niewidomych
długie: Środek do czyszczenia żaluzji 10 stóp / 3000 mm Czas na sprzątanie: 2-3 minuty wyciszenia
High Light:

10 Ft ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia żaluzji

,

regulowany podgrzewacz ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia żaluzji

10 Ft Ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia żaluzji Mycie i płukanie Podgrzewany zbiornik ultradźwiękowy

 

Szybsza, lepsza technologia czyszczenia żaluzji oferuje potencjał rozwoju biznesu.

• Roztwory ultradźwiękowe do czyszczenia żaluzji są delikatne i bezzapachowe

• Klinicznie wykazano, że zmniejsza ilość roztoczy i innych alergenów przenoszonych drogą powietrzną

 

Czyszczenie żaluzji

Czyszczenie żaluzji weneckich jest czasochłonnym procesem przy użyciu konwencjonalnych metod.ALE dzięki ultradźwiękom każda praca, bez względu na to, jak duża czy mała, będzie prosta, wydajna i przyjemna dla oka w ciągu kilku minut, bez żadnego poważnego wysiłku z Twojej strony;roletę można zdjąć i założyć z powrotem czystszą niż kiedykolwiek wcześniej.Z pomocą Ultrasonic Eco Cleaning Solutions Blind Cleaner, specjalnie zaprojektowanego dla żaluzji, będziesz czyścić więcej żaluzji szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Jakie czynniki wpływają na ultradźwiękowe czyszczenie żaluzji?

1. Częstotliwość ultradźwięków: Popularne są 28 kHz i 40 kHz, 28 kHz jest silniejsze pod względem siły czyszczenia, ale przy częstotliwości 40 kHz lub wyższej, mniejsza skala penetracji, maszyna może być również zbudowana z dwiema różnymi częstotliwościami, aby zapewnić mieszankę agresywnej mocy i usuwania drobnych cząstek, KEEPLEADER zapewnia również funkcja intensywności mocy, dzięki czemu ultradźwięki mogą być bardzo delikatne dla delikatnych przedmiotów i bardziej agresywne, gdy jest to właściwe

2. Rozwiązanie: niezależnie od dostępnego potencjału mechanicznego na skuteczność czyszczenia ultradźwiękowego ma wpływ ilość wody w zbiorniku oraz rodzaj roztworu, mydło ultradźwiękowe jest często używane mydło

3. Czas czyszczenia: Jeśli zanurzysz pionowo poplamiony nikotyną winyl w zbiorniku ultradźwiękowym, w ciągu kilku chwil zauważysz smugi żółtego brudu unoszące się w wodzie. Skuteczne ultradźwiękowe czyszczenie rolet wymaga zwrócenia uwagi na czyszczone przedmioty oraz stopień i rodzaj zabrudzenia większość zabrudzeń usunięta w ciągu pierwszej minuty lub mniej zanurzenia w zbiorniku czyszczącym ultradźwiękowej maszyny do czyszczenia żaluzji, żaluzje materiałowe pochłaniają więcej energii niż twardy przedmiot i reagują z różną prędkością

4. Materiał:ponieważ czyszczenie ultradźwiękowe wiąże się z zanurzeniem w wodzie, ważne jest, aby ograniczyć jego zastosowanie do materiałów, które można bezpiecznie zanurzyć w wodzie, ultradźwięki nie stanowią problemu, jeśli tkanina kurczy się, gule się psują, barwniki spływają, to ich niezgodność z wodą prawdopodobnie spowodował problem, podczas gdy większość rolet twardych i wiele rolet materiałowych można skutecznie czyścić za pomocą ultradźwięków, wiek rolety (tkanina osłabiona słońcem, kleje krystalizujące z wiekiem itp.) należy wykonać w zakresie czyszczenia ultradźwiękowego, zaciemniające pomieszczenie odcienie o strukturze plastra miodu lub kleje wrażliwe na wodę mogą zostać uszkodzone przez czyszczenie ultradźwiękowe.

 

Co to jest ultradźwiękowe czyszczenie żaluzji?

 

Ultradźwięki to metoda czyszczenia żaluzji i rolet okiennych za pomocą fal dźwiękowych.Jest szybki, delikatny, wydajny i bezpieczny.W procesie czyszczenia nie stosuje się żadnych niebezpiecznych chemikaliów.Ultradźwięki czyści żaluzje/lamele żaluzji, rynnę górną, a także sznurki, sznurki i różdżkę.Twoje rolety znów są jak nowe!

 

Dlaczego potrzebujesz ultradźwiękowej maszyny do czyszczenia żaluzji

Po zakupie idealnych rolet okiennych czujesz się wywyższony, ale każda piękna rzecz w życiu wiąże się z odpowiedzialnością.Tak więc, bez względu na to, jak napięty jest twój harmonogram, po prostu nie zapomnij czyścić rolet w regularnych odstępach czasu.Brudna roleta nie tylko wygląda obskurnie, ale także stwarza zagrożenie dla zdrowia.Osadzający się brud zawiera bakterie, grzyby, alergeny itp.

Ultradźwiękowa technologia czyszczenia żaluzji Ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia żaluzji z łagodnym mydłem tworzy wiele małych bąbelków.Fale dźwiękowe emitowane przez maszynę wywołują efekt zgniatania.Wybija brud i zarazki z zanurzonych żaluzji.To najszybsza metoda czyszczenia.Bez chemii zapewnia skuteczne czyszczenie.Czyszczenie żaluzji ultradźwiękowych jest idealne dla Twojej wspaniałej rolety okiennej.

 

Jak działa ultradźwiękowe czyszczenie żaluzji i żaluzji?

 

Ultradźwiękowy zbiornik czyszczący

Nasz ultradźwiękowy zbiornik czyszczący wytwarza wibrujące fale dźwiękowe w ciepłej wodzie, które z kolei wytwarzają mikroskopijne bąbelki, które delikatnie usuwają widoczne i mikroskopijne cząsteczki brudu z przedmiotu.Te pęcherzyki są tak małe, że umożliwiają czyszczenie każdej szczeliny i ubytku wraz z brudem, uporczywymi plamami i zanieczyszczeniami biologicznymi.Proces czyszczenia ultradźwiękowego zrywa wiązanie statyczne za pomocą łagodnego, biodegradowalnego roztworu detergentu.Żaluzje są płukane, a następnie suszone.Dzięki temu Twoje żaluzje/żaluzje będą czyste i wolne od plam.Ultradźwiękowe czyszczenie żaluzji i rolet nie rysuje, nie wbija ani nie uszkadza przedmiotów w sposób, w jaki mogą to zrobić konwencjonalne metody czyszczenia.

 

 

Czyszczę żaluzje.Czy to nie wystarczy?

Ręczne odkurzanie wytwarza elektryczność statyczną.Przyciąga to kurz, brud i ponownie brudzi powierzchnię lub powoduje gromadzenie się alergenów.Czy kiedykolwiek pocierałeś ślepą powierzchnię i zauważyłeś, że po wyczyszczeniu schodzi cienka warstwa kurzu?Te małe zanieczyszczenia mogą być wdychane.Mycie ciśnieniowe i parowe może zniszczyć powierzchnię żaluzji.Domowe środki czyszczące mogą usuwać farbę lub plamić żaluzje.Nie można skutecznie czyścić skomplikowanych części żaluzji, tak jak nasze ultradźwiękowe urządzenia czyszczące.

 
 
Opis produktu

Czyszczenie plastikowych lub metalowych listew perskich Weneckie pionowe żaluzje rzymskie Mini żaluzje Ultradźwiękowe maszyny do czyszczenia żaluzji

Krótkie wprowadzenie:

  • Proces ten rozpoczyna się od zbiornika wypełnionego miękką wodą.Ten zbiornik wykorzystuje fale dźwiękowe w wodzie do usuwania brudu, dymu i innych zanieczyszczeń z żaluzji.
  • Ultradźwiękowe czyszczenie żaluzjito prosty i skuteczny sposób na utrzymanie rolet w czystości i utrzymanie ich w takim stanie na dłużej, zamiast stosowania innych metod czyszczenia rolet.
  • Ultradźwiękowe urządzenia do czyszczenia żaluzji mogą skutecznie czyścić i obsługiwać wszystkie rodzaje żaluzji, w tym żaluzje weneckie, pionowe, duety, sylwetki, tkane drewno i plisowane żaluzje.

 

Jakie zabrudzenia można czyścić?

Czyszczenie ultradźwiękowe za pomocą fali dźwiękowej to najszybszy i najłatwiejszy sposób czyszczenia żaluzji, żaluzji i innych elementów, usuwania brudu, kurzu, tłuszczu, plam, dymu, odcisków palców, nikotyny i pyłków, a także innych akumulatorów alergenów, pomaga zapobiegać elektryzowaniu się i tworzenie się kanałów

 

 

 

Biznes środków do czyszczenia żaluzji:

Coraz więcej klientów próbuje świadczyć usługi sprzątania swoim klientom.

Czas czyszczenia każdej rolety za pomocą ultradźwięków wynosi około sekund.

Jeśli świadczymy usługi sprzątania dla klientów, zysk każdego dnia wynosi 100 USD.

Jeden miesiąc (20 dni) kosztuje 2000 USD.

Jeden rok (240 dni) 24000 USD.

Żywotność maszyny wynosi około 5 ~ 6 lat lub dłużej.

 

 

Dane techniczne:

Model nr. T-2048 T-2060 T-2072
Rozmiar zbiornika ultradźwiękowego (mm) 2200x200x400 2400x220x500 3000x220x500
Rozmiar zbiornika do płukania (mm) 2200x200x400 2400x220x500 3000x220x500
Wym. Zew.(mm) 2380x630x620 2580x670x720 3180x670x720
Pojemność 176 litrów 264 litry 330 litrów
Moc ultradźwięków 2400 W 3000 W 3600 W
Moc grzewcza 3KW 6KW 9KW
Numery przetworników 48szt 60szt 72 szt
Częstotliwość ultradźwięków 28 kHz lub 40 kHz
Regulator czasowy 0 ~ 30 minut regulowany
Podgrzewacz Regulacja 20 ~ 80C
Materiał Stal nierdzewna 304
Zasilacz AC220V, 3 fazy, AC380V/415V 3 fazy
Opcjonalny Suszarka do naczyń, taca do suszenia, pęcherzyk powietrza

 

 

Urządzenia do czyszczenia żaluzji ultradźwiękowych

 

Industrial Ultrasonics oferuje dwa standardowe rozmiary ultradźwiękowych urządzeń do czyszczenia żaluzji.Industrial Ultrasonics może również zbudować na zamówienie urządzenie do czyszczenia żaluzji dowolnego rozmiaru, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania.

 

Maszyny są standardowo wyposażone w system podwójnego zbiornika;mycie i płukanie, podgrzewany zbiornik ultradźwiękowy, cyfrowe sterowanie temperaturą i timerem, ruszty i ślepy stojak do suszenia.Przy zakupie dowolnej maszyny oferowane jest pełne szkolenie w zakresie obsługi maszyny, najlepszych technik czyszczenia żaluzji oraz wskazówek i sztuczek dotyczących czyszczenia ultradźwiękowego.

 

Branża rolet okiennych – Od momentu wejścia na którąkolwiek z ośmiu hal było widać, że trend sprzedaży rolet materiałowych i rolet utrzymuje się.

 

To świetna wiadomość dla ultradźwiękowych myjek do rolet!Te piękne żaluzje z wyższej półki wymagają od konsumentów większych inwestycji.Aby chronić tę inwestycję, są skłonni zapłacić za sprzątanie i konserwację, zamiast kupować nowe żaluzje.

 

Większość z nich to producenci rolet i/lub sprzedają nowe rolety.Blind Ultradźwiękowy środek czyszczący, jak łatwo można wyczyścić żaluzje,i jaki jest zysk z usługi.Większość klientów powiedziała nam, że zapytano ich, czy czyści rolety.Wielu dyskutowało, że oferując sprzątanie, łatwiej będzie skłonić klientów do zainwestowania w droższe żaluzje.

 

 

W ciągu kilku minut listwy były czyste, sznury i drabiny były czyste, i był gotowy do ponownego zawieszenia i używania przez wiele lat.

 

Czyszczenie żaluzji w budynkach mieszkalnych i komercyjnych może być trudnym przedsięwzięciem, zwłaszcza w przypadku różnych twardych materiałów do pokrycia okien dostępnych na dzisiejszym rynku, takich jak metal, plastik i sztuczne drewno.Technologia ultradźwiękowa jest uznawana przez branżę za najszybszą i najskuteczniejszą metodę czyszczenia.Jest polecany przez kilku producentów żaluzji, jeśli chodzi o ich własne produkty i style, w tym żaluzje pionowe, rolety plisowane i plastry miodu, sylwetki, luminety, plecione drewno i tradycyjne żaluzje weneckie.

 

Szybsza, lepsza technologia czyszczenia żaluzji oferuje potencjał rozwoju biznesu.

• Roztwory ultradźwiękowe do czyszczenia żaluzji są delikatne i bezzapachowe

• Klinicznie wykazano, że zmniejsza ilość roztoczy i innych alergenów przenoszonych drogą powietrzną

• Regularne czyszczenie przedłuża żywotność żaluzji

• Tory i mechanizmy są czyszczone i działają lepiej

• Oferuje możliwość ulepszenia lub rozszerzenia Twojej obecnej działalności i wyników finansowych

 

10 Ft Ultradźwiękowy sprzęt do czyszczenia żaluzji z podgrzewanym zbiornikiem do mycia / płukania 0

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885