120/40/28khz Zatapialny ultradźwiękowy pojemnik do czyszczenia przetworników z generatorem

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TZ-36
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Materiał: Stal nierdzewna 316 Podanie: Zatapialny przetwornik ultradźwiękowy
Opcja: Czyszczenie ultradźwiękowe Przemysł: Uzdatnianie wody z gnojowicy mleczarskiej
Moc ultradźwięków: 1800 W Częstotliwość: 120 / 40 / 28 kHz
High Light:

Zatapialny przetwornik ultradźwiękowy 28 kHz

,

zanurzalny przetwornik ultradźwiękowy SS316

,

zanurzalny przetwornik ultradźwiękowy CE

 

120/40/28khz Zatapialny przetwornik ultradźwiękowy z generatorem

 

Zastosowania: gotowe podzespoły metalowe, części z tworzyw sztucznych formowane wtryskowo, większe szkło/urządzenia laboratoryjne, większe lub wielokrotne płytki obwodów drukowanych

są używane przez wielu profesjonalistów, dla których czystość i bezpieczeństwo mają nadrzędne znaczenie.Systemy i rozwiązania czyszczące mogą być wykorzystywane do zaspokojenia wszystkich Twoich potrzeb w różnych zastosowaniach czyszczących i branżach, w tym dentystycznej/medycznej, przemysłowej, broni palnej, jubilerskiej/zegarkowej/zegarowej, konserwacyjnej i SCBA/ratowniczej/bezpieczeństwa przemysłowego.

 

Nasz przetwornik zanurzeniowy jest dostosowany do konkretnego zastosowania i rozmiaru zbiornika.Można go włączyć do istniejących zbiorników dowolnej wielkości i przekształcić w zbiornik ultradźwiękowy.Jest kontrolowany przez nasz unikalny Pulse Swept. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, jak możemy stworzyć taki przetwornik do Twoich potrzeb.

Asortyment przetworników zanurzeniowych obejmuje różne rozmiary mocy ultradźwiękowych i częstotliwości roboczych.Możemy wybrać rozmiar, którego potrzebujesz, w oparciu o wymagania dotyczące czyszczenia i rozmiar zbiornika.Systemy zanurzalnych przetworników ultradźwiękowych są przenośne iw razie potrzeby można je przenosić z jednego zbiornika do drugiego.Są najbardziej odpowiednie, gdy masz już zbiornik zainstalowany w procesie produkcyjnym lub możemy dostarczyć kompletny system wraz ze zbiornikiem.

 

Zatapialne przetworniki ultradźwiękowe są przeznaczone do stosowania w nowych lub istniejących zbiornikach czyszczących w celu poprawy szybkości i skuteczności czyszczenia z płukaniem i innych procesów.Jednostki jedno- lub wielomodułowe mogą być projektowane na zamówienie dla zbiorników dowolnej wielkości.

 


Krótkie wprowadzenie zanurzalnych przetworników ultradźwiękowych:
Zanurzalne przetworniki ultradźwiękowe to szczelne obudowy ze stali nierdzewnej, które umożliwiają dodanie ultradźwięków do części czyszczących nowe zbiorniki lub dodanie do istniejących zbiorników, urządzeń i systemów.
Numer i rozmieszczenie podwodnego zestawu przetworników

 

 

Istnieją zalety i wady obu dróg wejścia.Wielu klientów woli kupować pakiety przetworników w stylu pionowym, ponieważ nie chcą robić dziury w dnie zbiornika.Główną wadą stosowania podstopnic jest to, że mogą one kolidować z pokrywą lub innymi elementami systemu, które są zainstalowane na górze.Większość łodzi podwodnych AGSONIC jest produkowanych na zamówienie, aby zmaksymalizować skuteczność systemu ultradźwiękowego i zminimalizować możliwe martwe punkty.Jako jedyny producent oferujemy tę usługę bez dodatkowych opłat.Posiadamy również linię standardowych ultradźwiękowych systemów zanurzeniowych.

Jeśli uważasz, że Twój istniejący zbiornik czyszczący może nadawać się do przystosowania do czyszczenia ultradźwiękowego, skontaktuj się z naszymi technikami AGSONIC, a my z przyjemnością udzielimy Ci więcej informacji i wyceny niestandardowego systemu zanurzeniowego.

 

Zanurzalne przetworniki ultradźwiękowe nie wymagają mocowania do zbiornika (innego niż utrzymywanie ich na miejscu), aby działały skutecznie.W rezultacie przetworniki można przenosić ze zbiornika do zbiornika i ustawiać zgodnie z wymaganiami specjalnych zastosowań w razie potrzeby.Poniżej przedstawiono różne opcje montażu.

 

Rodzaje przetworników zanurzeniowych:

Dolna montowana nad górną puszką przyłączeniową

Dolny montowany z podwójną przegrodą

Montowany na dole z pojedynczą przegrodą

Dolny montowany z górną rurą

Montowany z boku z górną rurą

Montowany z boku z przegrodą przez ścianę boczną

Montaż może być montowany na ścianie lub na dole, w zależności od zastosowania.Jednostki są dostarczane w pełni zmontowane i wymagają jedynie prostego włożenia do zbiornika przed uruchomieniem.


Dane techniczne:

Model Materiał Przetworniki Szacunkowa objętość Rozmiar pudełka Kabel
Wyprowadzać
Częstotliwość ultradźwięków Moc ultradźwięków
(mm) (szt.) (L) (mm)   (kHz) (W)
TZ-1003 SUS304/SUS316L 3 15 250x150x100 rura sztywna/
Elastyczna rurka
28/40 150
TZ-1006 6 30 305x250x100 300
TZ-1012 12 60 355x250x100 600
TZ-1018 18 90 406x305x100 900
TZ-1024 24 120 500x355x100 1200
TZ-1030 30 150 550x406x100 1500
TZ-1036 36 180 500x460x100 1800

 

Zwiększ moc czyszczenia swojego istniejącego zbiornika za pomocą zatapialnych ultradźwiękowych systemów czyszczących AGSONIC

Dla klientów, którzy chcieliby poprawić moc czyszczenia swojego istniejącego zbiornika, instalując ultradźwiękowe urządzenie czyszczące, zanurzalny system AGSONIC może być najbardziej ekonomicznym i wydajnym wyborem na rynku.

Jednak przed zakupem systemu zanurzeniowego należy wziąć pod uwagę zbiornik, który już posiadasz i materiał, z którego został wykonany.

Specyfikacja techniczna
Elementy przetwornika ultradźwiękowego zamknięte w obudowie nieprzepuszczającej cieczy są opcją dla elementów przetwornika trwale przyklejonych do boku lub dna zbiornika czyszczącego.Główną zaletą zanurzalnych przetworników ultradźwiękowych jest to, że są one łatwe w obsłudze i można je dodawać do istniejącego sprzętu, często bez rozległych modyfikacji zbiorników.Unikalna technologia Ultrasonics jest oferowana w formacie przetwornika zanurzeniowego.Obejmuje to standardowe pojedyncze częstotliwości od 28 kHz do 120 kHz, a także wiele częstotliwości w jednej lub wielu jednostkach.

Generator, przetwornik i zbiornik uzupełniająnasz system czyszczenia ultradźwiękowego.

Generator dostarcza energię elektryczną do przetwornika, który przekształca się w energię mechaniczną w postaci fal ciśnienia.

Energia ultradźwiękowa dostaje się do roztworu czyszczącego w zbiorniku, generując kawitację, która precyzyjnie czyści jego zawartość.

 

PRZETWORNIKI ZANURZENIOWE

Jednoczesne wieloczęstotliwościowe urządzenia zanurzeniowe są zbudowane z odpornej na kawitację, wyżarzanej na jasno stali nierdzewnej 316L ze spawanymi automatycznie szwami, aby zapewnić długą żywotność.Konstrukcja Ceramically Enhanced Bar składa się z dwóch stosów przetworników, które umożliwiają jednoczesne stosowanie wielu częstotliwości.Są one dostępne w postaci zbiorników z przetwornikami i oddzielnych zbiorników zanurzeniowych, które są w pełni uszczelnione, dzięki czemu można je włożyć do istniejącego zbiornika w celu przekształcenia go w ultradźwiękowy system czyszczący.Przetworniki zanurzeniowe to doskonały sposób na wprowadzenie energii ultradźwiękowej do istniejących zbiorników.Ponadto jednostki można łatwo wymienić w celu ekonomicznych napraw.

120/40/28khz Zatapialny ultradźwiękowy pojemnik do czyszczenia przetworników z generatorem 0

Co to jest zestaw przetworników zanurzeniowych i jak go skutecznie czyścić?

 

Zatapialne systemy ultradźwiękowe:

  • Umożliwia ulepszenie istniejących zbiorników o możliwości czyszczenia ultradźwiękowego
  • Dwa style montażu: przegroda lub pion.
  • AGSONIC zapewnia kompletne instrukcje i pomoc techniczną Uwaga:
  • Systemy zatapialne nie nadają się do stosowania ze zbiornikami z tworzywa sztucznego
  • Klienci będą odpowiedzialni za montaż pakietów przetworników zakupionych od AGSONIC.

120/40/28khz Zatapialny ultradźwiękowy pojemnik do czyszczenia przetworników z generatorem 1

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885