SS304 Dental Ultrasonic Cleaner Ultradźwiękowy środek do czyszczenia instrumentów chirurgicznych 6,5 l

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TB-150
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Materiał: Stal nierdzewna 304 Podanie: Instrumenty chirurgiczne i dentystyczne
Częstotliwość: 40 kHz Podgrzewacz: Regulacja 20-80C
Pojemność baku: 6,5 l Imię: Dentystyczny ultradźwiękowy środek czyszczący
Moc ultradźwięków: 150 W
High Light:

SS304 ultradźwiękowy środek czyszczący do zębów

,

ultradźwiękowy środek do czyszczenia instrumentów chirurgicznych ze stali nierdzewnej

,

ultradźwiękowy środek do czyszczenia zębów 150 W

SS304 Dental Ultrasonic Cleaner Instrument chirurgiczny Sonikator do kąpieli 6,5 l

 

Zastosowanie myjki ultradźwiękowej AG SONIC:

Zastosowanie profesjonalne:

Kliniki medyczne i dentystyczne, salony tatuażu, laboratoria naukowe i kluby golfowe.

Jubilerzy, optycy, zegarmistrzowie, antykwariusze i warsztaty elektroniczne itp.

Użytek osobisty lub domowy:

Biżuteria: kolczyki, naszyjnik, pierścionki, bransoletki i diamenty.

Okulary i zegarki: okulary, okulary przeciwsłoneczne, soczewki optyczne, akcesoria do soczewek kontaktowych, łańcuszki do zegarków i zegarki wodoodporne.

Towary: pistolety i rurki do tatuażu, głowice golarek elektrycznych, żyletki, protezy, grzebienie i szczoteczki do zębów.

Artykuły papiernicze: głowice do piór, głowice do drukarek, wkłady atramentowe i uszczelki.

Artykuły metalowe: antyczne monety, odznaki, zawory, dysze do maszyn, elementy elektroniczne i części mechaniczne.

Naczynia metalowe: widelce, noże, łyżki i inne małe sztućce itp.

 

 

Sterylizacja CE Potwierdzone dentystyczne ultradźwiękowe urządzenie czyszczące do narzędzi chirurgicznych Proteza wtryskowa.

 

Dentystyczny

Ultradźwięki są idealne do czyszczenia złożonych elementów.Dzięki swojej wyjątkowej zdolności ultradźwięki szybko i skutecznie usuną zanieczyszczenia i wysterylizują każdy sprzęt dentystyczny.

 

Optyczny

Ultradźwięki są idealne do czyszczenia złożonych elementów.Dzięki swojej wyjątkowej zdolności ultradźwięki usuną wszelkie zanieczyszczenia soczewek bez ich uszkodzenia.My w Industrial Ultrasonics regularnie czyścimy nasze okulary i okulary przeciwsłoneczne w ultradźwiękach.

 

Całkowite usunięcie nagromadzonego oleju i brudu zajmuje tylko kilka sekund.Ultradźwięki mogą być stosowane we wszystkich formach urządzeń optycznych i produkcji urządzeń optycznych.

 

Czyszczenie instrumentów

Ultradźwięki są idealne do czyszczenia złożonych elementów.Dzięki swojej wyjątkowej zdolności ultradźwięki usuną wszelkie zanieczyszczenia z instrumentów używanych w przemyśle medycznym.Ultradźwięki czyści i sterylizuje znacznie ponad wszelkie medyczne standardy czystości, pozwalając na szybkie i skuteczne czyszczenie za każdym razem

 

Produkcja urządzeń

Idealnymi myjkami ultradźwiękowymi dla tej branży są agsoniczne jednostki Powersonic.

Ultradźwięki są idealne do czyszczenia złożonych elementów.Dzięki swojej wyjątkowej zdolności ultradźwięki usuwają wszelkie zanieczyszczenia z elementów urządzeń medycznych podczas procesu produkcyjnego.Ultradźwięki to szybkie i skuteczne czyszczenie znacznie przewyższające wszelkie medyczne standardy czyszczenia.

Chirurgia jednego dnia

Ultradźwięki są idealne do czyszczenia złożonych elementów.Dzięki swojej wyjątkowej zdolności ultradźwięki usuwają wszelkie zanieczyszczenia z komponentów medycznych podczas procesu produkcyjnego.Ultradźwięki to szybkie i skuteczne czyszczenie znacznie przewyższające wszelkie medyczne standardy czyszczenia.

 

 

Myjka ultradźwiękowa Aplikacja

Opieka zdrowotna Instrumenty dentystyczne i chirurgiczne, optyka, podologia, praktyka ogólna, szpitale, komponenty medyczne
Produkcja: Przemysł lotniczy, farmaceutyczny, obronny, urządzenia medyczne i implanty ortopedyczne, motoryzacyjny, morski, filtracyjny, odlewniczy, spożywczy, wykańczający powierzchnie galwaniczne, półprzewodniki, technologia i sprzęt drukarski.
Konserwacja Serwis samochodowy, biżuteria i zegarki, narzędzia, broń, wymienniki ciepła, gaz olejowy, komercyjny kocioł do kawy
Laboratorium Badania naukowe, mieszanie, niszczenie komórek, ekstrakcja, farmaceutyczna sonochemia
Inni rolety okienne, klub golfowy, sprzęt do tatuażu, wałek rastrowy, sprzęt muzyczny, broń, elektronika itp.

 

Inne modele do wyboru:

Model Rozmiar zbiornika Rozmiar jednostki Tom Rzeczywista moc ultradźwięków Znamionowa moc ultradźwięków Częstotliwość ultradźwięków Moc grzewcza Czas Podgrzewacz
DxSxW (mm) DxSxW (mm) (L) (W) (W) (kHz) (W) (MIN) (℃)
TB-50 150x135x100 175x160x210 2 50 60 40 150 1-30 0-80
TB-100 240x135x100 265x165x220 3.2 100 120 150
TB-150A 300x150x100 325x180x225 4.5 150 180 300
TB-150B 300x150x150 325x180x280 6.5 150 180 300
TB-200 300x240x150 325x265x280 10.8 200 240 450
TB-300 330x300x150 360x325x285 15 300 360 450
TB-400 500x300x150 530x325x285 22 400 480 600
TB-500 500x300x200 530x325x325 30 500 600 600

 

Cyfrowa medyczna myjka ultradźwiękowa

Nasza cyfrowa seria medycznych myjek ultradźwiękowych jest wyposażona w cyfrowe odczyty LED timera oraz regulatora temperatury.Maszyny są wyposażone w generator ultradźwięków oparty na mikroprocesorze, który jest instalowany w maszynach czyszczących, oszczędzając w ten sposób dużo miejsca i czyniąc z nich maszyny do czyszczenia na stole.

Nasza cyfrowa medyczna myjka ultradźwiękowa mieści do 25-30 litrów wody i może czyścić wszystkie rodzaje narzędzi chirurgicznych w ciągu 3-5 minut od aplikacji.Maszyna jest bardzo poręczna i łatwa w obsłudze i jest wyposażona w kosz z siatki ze stali nierdzewnej.Używamy korpusu SS do wszystkich naszych maszyn.

Myjka ultradźwiękowa Digital Medical znajduje zastosowanie w jednostkach CSSD, przychodniach, szpitalach, oddziałach ratunkowych, laboratoriach i innych miejscach.

Wniosek

 

Szpitalna myjka ultradźwiękowa

Jesteśmy jednym z wiodących producentów, dostawców i eksporterów szpitalnych i medycznych ultradźwiękowych maszyn czyszczących.Mamy naszą standardową myjkę ultradźwiękową 30 Lites, która ma 600 watów mocy ultradźwiękowej.jest wyposażony w cyfrowy regulator temperatury oraz cyfrowy zegar.

Zegar cyfrowy umożliwia regulację godzin ciągłej pracy urządzenia, natomiast cyfrowy regulator temperatury umożliwia ustawienie temperatury cieczy w zakresie od 0 do 80 stopni Celsjusza.Maszyna składa się z metalu SS 316 z blachą o grubości 2 mm.

 

Aplikacja :

Opieka zdrowotna Instrumenty dentystyczne i chirurgiczne, optyka, podologia, praktyka ogólna, szpitale, komponenty medyczne
Produkcja: Przemysł lotniczy, farmaceutyczny, obronny, urządzenia medyczne i implanty ortopedyczne, motoryzacyjny, morski, filtracyjny, odlewniczy, spożywczy, wykańczający powierzchnie galwaniczne, półprzewodniki, technologia i sprzęt drukarski.
Konserwacja Serwis samochodowy, biżuteria i zegarki, narzędzia, broń, wymienniki ciepła, gaz olejowy, komercyjny kocioł do kawy
Laboratorium Badania naukowe, mieszanie, niszczenie komórek, ekstrakcja, farmaceutyczna sonochemia
Inni rolety okienne, klub golfowy, sprzęt do tatuażu, wałek rastrowy, sprzęt muzyczny, broń, elektronika itp.

 

Zapytanie ofertowe

 

Pyt.: Jak sprawdzić, czy myjka ultradźwiękowa działa prawidłowo?

Nie ma powszechnie przyjętego standardu oceny działania myjki ultradźwiękowej.Dostępnych jest kilka metod, które wykrywają codzienne zmiany względnego natężenia ultradźwięków.Najczęściej stosuje się do tego klasyczny „test folii aluminiowej”, usuwanie grafitu z powierzchni ceramicznej oraz różnego rodzaju urządzenia typu hydrofon.Podczas korzystania z któregokolwiek z nich ważne jest, aby jak najdokładniej odtworzyć warunki, aby upewnić się, że jakakolwiek zmiana wskazuje na rzeczywistą zmianę wydajności ultradźwięków i nie jest związana ze zmianą temperatury, obciążenia gleby, stężenia chemikaliów ani żadnej z kilku innych zmiennych .W zastosowaniach krytycznych i tam, gdzie dostępna jest specjalistyczna wiedza, alternatywnym podejściem jest ocena stanu przetwornika poprzez pomiar jego pojemności i rezystancji oraz monitorowanie mocy generatora poprzez pomiar jego prądu wejściowego, mocy wejściowej lub mocy wyjściowej.Jeśli charakterystyka przetwornika jest zgodna ze specyfikacją, a generator pobiera właściwą moc z linii prądu przemiennego lub dostarcza odpowiednią moc do przetworników, prawdopodobieństwo, że myjka ultradźwiękowa działa prawidłowo, jest bardzo wysokie.

SS304 Dental Ultrasonic Cleaner Ultradźwiękowy środek do czyszczenia instrumentów chirurgicznych 6,5 l 0

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885