Ogrzewany Ultrasonic Golf Club Cleaner, Wysokiej jakości Sonic Cleaning Tank

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AG SONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: AG-160T
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 1unit / drewniana obudowa
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 300 jednostek miesięcznie
użyć: do sprzątania klubów golfowych Sposób czyszczenia: Ultradźwiękowa
Opcjonalne: token używany Rozpuszczalnik: mydła
Gwarancja: 1 rok pakowania: Drewniane etui
High Light:

ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia klubów golfowych

,

przenośny ultradźwiękowe urządzenie czyszczące

Cyfrowy grzałkowy filtr ultradźwiękowy Golf Cleaner Club 49L AG-160T

Uwaga specjalna:

należy upewnić się, że woda jest na minimalnej linii napełniania wewnątrz zbiornika podczas nagrzewania. Na żądanie jest wymagany rozmiar zbiornika czyszczącego, który zależy od miejsca pracy maszyny, domu lub sklepu klubowego lub pola golfowego. Możesz zdecydować, czy kołyska potrzebna czy nie, kołyska jest wygodna do załadunku i rozładunku piłki golfowej. Możesz wybrać jedno koło do czyszczenia głowic golfowych i golfowych, innego kręgu do czyszczenia uchwytów do piłek golfowych Możesz zrobić wózek, aby umożliwić maszynową maszynę AG w celu wygodnego przemieszczania się, maszyny AG również posiadają uniwersalne koło OEM, zamówienie ODM jest dostępne, a my również akceptuj indywidualne projekty.

Dane techniczne:

Model AG-160T
Moc ultradźwiękowa 800W (przetworniki 16pcs)
Częstotliwość 40KHz
Materiał obudowy SUS304
Materiał zbiornika SUS304
Moc grzewcza 1500W
Pojemność baku 49L
Regulator czasowy Cyfrowy 1-99min regulowany
Podgrzewacz 0 ~ 95 ℃
Napięcie AC 100 ~ 120V, 60Hz
AC 220 ~ 240V, 50Hz
Rozmiar zbiornika 400 * 350 * 350 mm
Wielkość jednostki 570 * 480 * 800 mm
Wielkość opakowania 690 * 600 * 980mm
północny zachód 54 kg
GW 75 kg

Charakter czyszczenia ultradźwiękowego klubu golfowego:

Tokarka sterowana automatem do samoobsługi; Automatyczna wymiana wody i napełnianie Szybka moc grzewcza w celu osiągnięcia wymaganej temperatury Lepsza kolekcja żetonów wewnątrz maszyny Minimalna linia napełniania wewnątrz zbiornika Każda maszyna w oddzielnym skrzyni Wysokiej jakości system tokeny Wbudowany oddzielnie ekscytujący Generator Wbudowane przetworniki 304 Non -Magnetyczna stal nierdzewna Wbudowany termostatycznie sterowany grzałka wbudowany licznik wbudowany czas.

Zastosowanie czyszczenia ultradźwiękowego klubu golfowego:

Czyszczenie głowicy golfowej, uchwyty kija golfowego i piłeczki do golfa usuwają zanieczyszczenia powierzchni w ciągu pięciu minut bez zanieczyszczenia.

Etap czyszczenia:

Napełnij wodę, aby była na minimalnej linii napełniania Podłącz, podłącz zasilanie Regulator temperatury (50 ° C do 70 ° C) Regulacja regulatora czasowego (od 3 minut do 5 minut) Włącz ultradźwięk i ogrzewanie Umieść żetony w szczelinę systemu tokenów.

FAQ:

01: Jak działa ultrasonista golfista?

Czyszczenie ultradźwiękowe jest stosowane od wielu lat do czyszczenia upartych i trudnych do dotarcia do gleby, a brudny generator ultradźwiękowy generuje fale dźwiękowe przy 28 kHz lub 40 kHz i przenoszony przez wibratory umieszczone pod zbiornikiem ze stali nierdzewnej, co powoduje wibrację zbiornika, negatywne kompresja dźwięku może powodować mikroskopowe pęcherzyki, pęcherzyki rosną jak balon, aż wybuchają, nazywa się kawitacjami, funkcją, podobnie jak pęcherzyki balonowe i spadła siła implozji na twarz, ale jest to mikroskopijne wynikiem tej technologii należy rozluźnić, a następnie usunąć wszystkie zabrudzone z kijów golfowych i uchwycić przez mikroskopowe wybuchy

02: Jak długo trwa porządkowanie klubów i czy może szkodzić klubom?

Ultradźwiękowy proces czyszczenia trwa 3 minuty, aby uzyskać starannie sprzątane kluby i uchwyty, jest bardziej skuteczne, że tradycyjne czyszczenie rąk, również może zaoszczędzić siłę łokciową, czyszczenie ultradźwiękowe jest mikroskopowe wagi ssące, aby usunąć zanieczyszczenia bez twardego szorowania, więc wygrał nie powodują uszkodzenia precyzyjnej obróbki powierzchni

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885