Zbiorniki ultradźwiękowe do czyszczenia w produkcji wina i oliwy z przetwornikiem z generatora

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Agsonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TZ-1036
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10-20 dni
Możliwość Supply: 100 sztuk miesięcznie
materiał: SUS304 aplikacji: Submersible Ultra Sonic
Częstotliwość: 28KHZ / 40KHZ / 80khz użyć: Odtłuszczanie
Ruchliwość: Zbiornik Cleaing czyszczenie typera: Oczyszczanie ścieków
Customize serivce: Zapewnij wszystkie usługi zindywidualizowane Przetwornik: immersible Przetwornik
High Light:

ultradźwiękowy przetwornik drgań

,

generator przetworników ultradźwiękowych

Zbiorniki ultradźwiękowe do czyszczenia w produkcji wina i oliwy z przetwornikiem z generatora

Zwiększ swój proces czyszczenia dzięki immersible transducers

Głębokie czyszczenie ultradźwiękowych przetworników zanurzeniowych daje możliwość dodania przewagi ultradźwiękowej do istniejącej aplikacji do czyszczenia. Łączymy i drutujemy zanurzeniowy przetwornik wewnątrz wytrzymałego pojemnika ze stali nierdzewnej i uszczelniamy go pokrywą ze stali nierdzewnej. Daje to możliwość "wpuszczenia" przetworników do istniejącego zbiornika lub aplikacji.

Ultras Wave Wyjaśnienie

Fale ciśnienia generowane przez fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości tworzą pęcherzyki wielkości mikrona w wodnym roztworze czyszczącym. Ta bańka jest pokazana tuż przed implozją, która uwalnia ogromną ilość energii do czyszczenia

Nasz zanurzeniowy przetwornik jest dostosowany do konkretnego zastosowania i wielkości zbiornika. Można go włączyć do istniejących zbiorników o dowolnej wielkości i przekształcić go w zbiornik ultradźwiękowy. Jest kontrolowany przez nasz unikalny Pulse Swept. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, jak możemy go stworzyć dla Twoich potrzeb w zakresie immersible przetwornika.

Gama immersible przetworników ma różne rozmiary mocy ultradźwiękowych i częstotliwości roboczych. Możemy wybrać odpowiedni rozmiar w zależności od wymagań dotyczących czyszczenia i wielkości zbiornika. Imersible ultrasonic przetworniki są przenośne i mogą być przenoszone z jednego zbiornika do drugiego, jeśli jest to wymagane. Są najbardziej odpowiednie, gdy masz już zbiornik zainstalowany w procesie produkcyjnym lub możemy dostarczyć kompletny system, w tym zbiornik.

Zatapialne przetworniki ultradźwiękowe są przeznaczone do stosowania w nowych lub istniejących zbiornikach czyszczących w celu poprawy prędkości i skuteczności płukania i innych procesów. Jednostki jedno- lub wielomodułowe mogą być zaprojektowane na zamówienie dla zbiorników dowolnej wielkości.

Opis produktu

Typowe zastosowania - Zalety ultradźwiękowych ultradźwiękowych głowic czyszczących

Na obu trasach wejściowych są plusy i minusy. Wielu klientów woli kupować paczki z głowicami, ponieważ nie chcą zrobić dziury w dnie zbiornika. Główną wadą stosowania taśm nośnych jest to, że mogą zakłócać osłonę lub inne części systemu, które są zainstalowane na górze. Większość urządzeń podwodnych AGSONIC jest produkowanych na zamówienie w celu zmaksymalizowania skuteczności systemu ultradźwiękowego i zminimalizowania możliwych martwych punktów. Jesteśmy jedynym producentem oferującym tę usługę bez dodatkowych opłat. Posiadamy również linię standardowych ultradźwiękowych systemów podwodnych.

Jeśli uważasz, że twój obecny zbiornik czyszczący może być odpowiedni do dostosowania do czyszczenia ultradźwiękowego, skontaktuj się z naszymi technikami AGSONIC, a my z przyjemnością udzielimy ci dodatkowych informacji i wyceny dla specjalnie wykonanego systemu zanurzeniowego.

Immersible transducer Rodzaje:

Bottom Monunted-over Top Junction Box

Dno Zamontowane z podwójnym grodzikiem

Z dołu Zamontowany z pojedynczym grodzikiem

Dole zamontowane z ponad górną rurą

Boczny montaż z ponad górną rurą

Ściany boczne ze ścianą działową

Montaż może być montowany na ścianie lub na dole, w zależności od zastosowania. Jednostki są wysyłane w pełni zmontowane i wymagają jedynie prostego wkładania do zbiornika przed rozpoczęciem pracy.

Typowe konfiguracje:

Ponieważ zanurzeniowe skrzynki ultradźwiękowe są najczęściej dodawane do istniejących zbiorników ze stali nierdzewnej i innych metali, skrzynie i moc ultradźwiękowa są dopasowane do takich zbiorników. Z łatwością wykonamy nasze ultradźwięki zanurzeniowe w dowolnych rozmiarach konfiguracji zbiorników wymaganych dla twojej aplikacji, z niewielkimi lub żadnymi dodatkowymi cenami niestandardowymi.


Krótkie wprowadzenie do zanurzalnych przetworników ultradźwiękowych:
Zatapialne przetworniki ultradźwiękowe są szczelnymi obudowami ze stali nierdzewnej, które umożliwiają dodawanie ultradźwięków do części czyszczących nowe zbiorniki lub dodających do istniejących zbiorników, urządzeń i systemów.
Liczba i umiejscowienie podwodnego zestawu przetworników

Dane techniczne:

Model Materiał Przetworniki Szacowana objętość Rozmiar pudełka Kabel
Wyprowadzać
Częstotliwość ultradźwiękowa Moc ultradźwiękowa
(mm) (szt) (L) (mm) (kHz) (W)
TZ-1003 SUS304 / SUS316L 3 15 250 x 150 x 100 Sztywna rurka /
Elastyczna rurka
28/40 150
TZ-1006 6 30 305 x 250 x 100 300
TZ-1012 12 60 355 x 250 x 100 600
TZ-1018 18 90 406 x 305 x 100 900
TZ-1024 24 120 500 x 355 x 100 1200
TZ-1030 30 150 550 x 406 x 100 1500
TZ-1036 36 180 500 x 460 x 100 1800

Zwiększ siłę czyszczenia swojego istniejącego zbiornika za pomocą ultradźwiękowych systemów czyszczących AGSONIC

Dla klientów, którzy chcieliby poprawić moc czyszczenia swojego istniejącego zbiornika, instalując ultradźwiękowe urządzenie czyszczące, zatapialny system AGSONIC może być najbardziej ekonomicznym i wydajnym wyborem na rynku.

Jednak przed zakupem systemu podwodnego należy wziąć pod uwagę zbiornik, który już posiadasz i jego materiał konstrukcyjny.

Specyfikacja techniczna
Ultradźwiękowe elementy przetwornika zamknięte w wodoszczelnej obudowie to opcja elementów przetwornika połączonych trwale z bokiem lub dnem zbiornika czyszczącego. Głównymi zaletami zanurzeniowych przetworników ultradźwiękowych są to, że są łatwe w serwisowaniu i mogą być dodawane do istniejącego sprzętu, często bez rozległych modyfikacji zbiornika. Unikalna technologia Ultrasonics oferowana jest w formacie przetworników zanurzeniowych. Obejmuje to standardowe indywidualne częstotliwości od 28 kHz do 120 kHz, a także wiele częstotliwości w jednostce pojedynczej lub wielokrotnej.

Praca immersible przetwornika w zbiorniku:

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885