Przemysłowa myjka ultradźwiękowa o dużej pojemności 30L do czyszczenia gaźników / tłoków

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TB-200
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Materiał: Stal nierdzewna 304 Opcja: Czyszczenie gaźników / tłoków
ROZMIAR: Przemysłowa myjka ultradźwiękowa 30L Regulator czasowy:: 1-30 minut
Napięcie:: 110/220V Moc ultradźwiękowa: 500W
High Light:

30 minut przemysłowa myjka ultradźwiękowa

,

przemysłowa myjka ultradźwiękowa tłoków

,

myjka ultradźwiękowa gaźnika 30L

 

Przemysłowa myjka ultradźwiękowa o dużej pojemności 10 litrów do czyszczenia gaźnika / tłoków

Maszyna do czyszczenia części samochodowych

Zajmujemy się produkcją i dostawami samochodowych myjek ultradźwiękowych.Oferujemy szeroką gamę myjek ultradźwiękowych.Są to jedno- lub wielostopniowe myjki ultradźwiękowe, które są zarówno systemami obsługiwanymi ręcznie, jak i w pełni zautomatyzowanymi.Ponadto maszyna jest szeroko stosowana i doceniana przez naszych klientów ze względu na swoją profesjonalną niezawodność i łatwość obsługi.

 

Jak temperatura roztworów czyszczącychjest bezpośrednio związany z kawitacyjnym efektem energii ultradźwiękowej Myjki ultradźwiękowe są dostarczane z wbudowanymi elektrycznymi elementami grzejnymi wraz z regulatorami termostatycznymi.W ten sposób można osiągnąć optymalną kombinację środka czyszczącego (roztworu), temperatury i mocy ultradźwiękowej.

CZYSZCZENIE ULTRADŹWIĘKOWE

Czyszczenie ultradźwiękowe wykorzystuje fale dźwiękowe do tworzenia milionów małych bąbelków w zbiorniku roztworu czyszczącego.Czyszczone części zanurzane są w roztworze i w miarę tworzenia się pęcherzyków i „eksplodowania” usuwają wszelkie zabrudzenia, tłuszcz, węgiel itp. Ta metoda również działa bardzo dobrze.Jedyną wadą, którą zauważyłem przy czyszczeniu ultradźwiękowym, jest to, że aluminiowe części nie wychodzą ze zbiornika czyszczącego wyglądając jak nowe.Wydają się mieć pewne przebarwienia, mimo że były czyste.Jeśli zamierzasz pomalować części, nie powinno to mieć znaczenia.


Jesteśmy producentem niestandardowych maszyn do czyszczenia ultradźwiękowego do odtłuszczania i czyszczenia części samochodowych dla producentów OEM, warsztatów, prac roboczych i branży auto-renowacji.Posiadamy doświadczenie w dostarczaniu indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań do czyszczenia części samochodowych.
Czyszczenie ultradźwiękowe to roztwór czyszczący na bazie wody, w którym stosuje się przetworniki ultradźwiękowe, aby zapewnić mieszanie kawitacyjne w zbiorniku, który ma wodę i odpowiednią substancję chemiczną do czyszczenia oleju, brudu, gruzu, smaru i innych zanieczyszczeń z różnych typów komponentów samochodowych.
Specjalizujemy się w myciu wszelkiego rodzaju części pomocniczych, takich jak klocki hamulcowe, kolumny kierownicy, wałki korbowe, tłoki, zawory, uszczelki, klocki sprzęgła, lusterka i wiele innych.
 

 

Ultradźwiękowa myjka wtryskiwaczy i ławka przepływowa wtryskiwaczy.

Preferowana metoda czyszczenia wtryskiwaczy.Włącza cykle wtryskiwaczy paliwa, podczas gdy końcówki wtryskiwaczy paliwa są zanurzone w kąpieli ultradźwiękowej, która wykorzystuje przyjazny dla środowiska płyn czyszczący do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa.Część ławki przepływowej umożliwia również użytkownikowi wykonanie testu przepływu przed i po czyszczeniu oraz umożliwia użytkownikowi obserwację wzoru natryskiwania wtryskiwacza paliwa.Ta metoda wymaga usunięcia wtryskiwaczy paliwa z silnika

Jak uzyskać najlepsze czyszczenie ultradźwiękowe?
Przy czyszczeniu ultradźwiękowym należy wziąć pod uwagę wiele kwestii.Optymalizacja tych zmiennych zapewni najlepsze czyszczenie.Najważniejszymi decyzjami, które należy podjąć, jest wybór odpowiedniego rozwiązania czyszczącego, czyszczenie w odpowiedniej temperaturze przez odpowiedni czas oraz wybór odpowiedniego rozmiaru i typu myjki ultradźwiękowej.

 

Czy do czyszczenia wymagane jest specjalne rozwiązanie?
Gleba przywiera do części... gdyby tak nie było, ziemia po prostu by odpadła!Celem rozwiązania jest zerwanie wiązań między częściami a ich glebą.Sama woda nie ma właściwości czyszczących.Podstawowym celem aktywności ultradźwiękowej (kawitacji) jest wspomaganie rozwiązania w wykonywaniu jego pracy.Roztwór do czyszczenia ultradźwiękowego zawiera różne składniki zaprojektowane w celu optymalizacji procesu czyszczenia ultradźwiękowego.Na przykład zwiększone poziomy kawitacji wynikają ze zmniejszonego napięcia powierzchniowego płynu.Roztwór ultradźwiękowy będzie zawierał dobry środek zwilżający lub środek powierzchniowo czynny.

Przemysłowy ultradźwiękowy środek do czyszczenia części

Używając wodnych (na bazie wody) detergentów, sprzęt ultradźwiękowy AGSONIC skutecznie usuwa olej, opiłki i inne zanieczyszczenia z części maszyn, narzędzi, przyrządów, rur i wielu innych.Maksymalizuje to przepustowość, zwiększając produktywność i eliminując potrzebę ponownego czyszczenia, co czyni go jednym z najbardziej efektywnych i przyjaznych dla środowiska sposobów czyszczenia tych części i komponentów.

 

aplikacje, w tym następujące i nie tylko:

Konserwacja, przebudowa i renowacja samochodów

Usuwanie uszkodzeń spowodowanych powodzią, ogniem i burzą

Czyszczenie filtrów metalowych i ceramicznych

Konserwacja sprzętu drukarskiego

Ogólne czyszczenie konserwacyjne w warunkach sklepowych

Precyzyjne czyszczenie medyczne

Myjka ultradźwiękowa 10l Dane techniczne:

Model TB-200
Częstotliwość ultradźwiękowa 40 000 Hz
Materiał SUS304
Pojemność baku 10,8L
Moc ultradźwiękowa 200W
Moc grzewcza Moc 450 W, szybkie nagrzewanie
Regulator czasowy 1-30 minut regulowany
Podgrzewacz 0-80C regulowany
Rozmiar jednostki 325 x 265 x 280 mm (dł. x szer. x wys.)
Rozmiar zbiornika 300 x 240 x 150 mm (dł. x szer. x wys.)
wielkość paczki 435 x 360 x 350 mm (dł. x szer. x wys.)
północny zachód 7,4 kg
GW 8,5 kg
Zasilacz AC 100 ~ 120V, 50/60Hz
AC 220 ~ 240V, 50/60 Hz

 Cechy maszyny:
•Maszyna o niskich wymaganiach konserwacyjnych
•Wytrzymałe systemy czyszczące
• Przyjazny chemicznie - korpus odporny na rdzę SS
•Przemysłowe wyposażenie, budowanie, aby trwać
• Roczna gwarancja na wszelkie wady produkcyjne
• Całkowicie dostosowane do wymagań czyszczenia
•Mniej ingerencji człowieka i mniejszy zakres błędów
• Dokładne i równomierne czyszczenie za każdym razem

 

 

Wysokowydajny system czyszczenia ultradźwiękowego Digital Series oferuje nowy wymiar Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem.Jednokomorowe urządzenie służy do czyszczenia instrumentów chirurgicznych i innego sprzętu za pomocą energii dźwiękowej w wodnym roztworze detergentu.

Wszystkie urządzenia są wykonane z litej stali nierdzewnej z obwodami częstotliwości zamiatania dla bardziej równomiernego działania czyszczącego.

 

Dostępne są również zbiorniki o niestandardowych rozmiarach.

Zastosowania obejmują instrumenty chirurgiczne, przedmioty laboratoryjne, czyszczenie kijów golfowych, oprawy oświetleniowe i części samochodowe.

Przemysłowa myjka ultradźwiękowa o dużej pojemności 30L do czyszczenia gaźników / tłoków 0

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885