Głębokie czyszczenie ultradźwiękowe czyszczenia dużych cylindrów bloku silnika i głowic cylindrów (stalowe) 2 metry

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Agsonic
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: T-120S
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 10-20 dni
Możliwość Supply: 100 sztuk miesięcznie
materiał: SUS304 Częstotliwość: 28KHZ / 40KHZ / 80khz
Zegar: 1S-99 godzin regulowane Grzejnik: 20-95 ℃ Regulowany
Kosz: Failed to connect to 2607:f8b0:4000:811::2001: 网络不可达 Sovent recykling: system filtrujący opcjonalny do przesuwania oleju
użyć: Odtłuszczanie Ruchliwość: Czyszczenie części silnika
High Light:

przemysłowa myjka ultradźwiękowa

,

przemysłowe myjnie ultradźwiękowe

Głębokie czyszczenie ultradźwiękowe czyszczenia dużych cylindrów bloku silnika i głowic cylindrów (stalowe) 2 metry

Czyszczenie za pomocą fal dźwiękowych

Choć może to brzmieć futurystycznie dla dzieci lat 60. i 70., czyszczenie ultradźwiękowe ma długą historię udanego czyszczenia. Ultrasonics to nauka o falach dźwiękowych powyżej częstotliwości zwykle uważanej za słyszalną dla ludzi (powyżej 18 kiloherców). Kiedy wibracje o tych wysokich częstotliwościach są wprowadzane do cieczy, obszary o bardzo wysokiej próżni i skrajnie wysokim ciśnieniu są wytwarzane naprzemiennie w dowolnym punkcie cieczy, gdy fale dźwiękowe przechodzą.

Ultradźwiękowe fale dźwiękowe okazały się skutecznym sposobem czyszczenia wielu części samochodowych, szczególnie w obszarach, do których trudno jest się dostać za pomocą urządzeń mechanicznych na skomplikowanych częściach, takich jak części do automatycznej skrzyni biegów, aluminiowe komponenty silnika z małymi komorami olejowymi, otwory nieprzelotowe i ukryte wgłębienia . Pod wpływem próżni ciecz jest dosłownie rozdarta, by stworzyć tak zwaną bańkę kawitacyjną. Gdy nadciśnienie zastępuje próżnię, która utworzyła pęcherzyk kawitacyjny, zapada się w implozję powodując falę uderzeniową pod wysokim ciśnieniem, która z kolei wykonuje całą pracę polegającą na szorowaniu elementu bez zanieczyszczeń. Ultradźwiękowe systemy czyszczące działają bardzo dobrze na wypalanych węglach i olejach.

Jak silnik, wymienniki ciepła czyszczenie Czyszczenie maszyn:

Ta ultradźwiękowa metoda czyszczenia jest od dawna znana jako "wzorcowa" metoda czyszczenia. Kawitacja ultradźwiękowa jest w stanie oczyścić aż do powierzchni części i poza nią. Jest on również w stanie dotrzeć do wewnętrznych obszarów, do których nie można się dostać za pomocą innych środków czyszczących, w tym natryskiwania i mechanicznego mieszania. Silny charakter energii ultradźwiękowej zapewnia fizyczne "popychanie" wymagane do rozbicia mechanicznych i jonowych wiązań, które utrzymują bardzo małe cząstki na powierzchniach.

Maszyna do czyszczenia silnika Czyszczenie wszystkich rodzajów silnika, wymienników ciepła

Ultradźwiękowe czyszczenie części silnika, części silnika samochodowego, części silnika ciężarówki i części silnika motocykla

Nasz ultradźwiękowy proces czyszczenia, może skutecznie oczyścić następujące elementy - odlewy aluminiowe, bloki silnika, gaźniki, głowice cylindrów, silniki, elementy silnika, skrzynie biegów, filtry, rury i zawory.

Opis produktu

Witamy w czyszczeniu części silnika - czyszczenie części silnika, wymienniki ciepła, czyszczenie części do silników samochodowych, czyszczenie części do silników samochodów ciężarowych, czyszczenie części do silników motocyklowych.

Dział Części silnika, wymienniki ciepła specjalizuje się w ultradźwiękowe czyszczenie części silnika, części silnika samochodu, części silnika ciężarówki i części silnika motocykla silnika zarówno dla klientów handlowych i osób prywatnych.

Nasz ultradźwiękowy proces czyszczenia, może skutecznie oczyścić następujące elementy - odlewy aluminiowe, bloki silnika, gaźniki, głowice cylindrów, silniki, elementy silnika, skrzynie biegów, filtry, rury i zawory.


Blok silnika AG, części silnika, wymienniki ciepła czyszczenie ultradźwiękowe rewolucjonizuje metody i procesy czyszczenia w warsztacie samochodowym i mechanicznym, nasza maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego bloku silnika może czyścić wszystkie rodzaje części samochodowych, lotniczych i morskich silników, ultradźwiękową technologię czyszczenia części eliminują pracę ręczną, a jednocześnie zapewniają doskonałe działanie czyszczące, większość części można czyścić za pomocą przyjaznych dla środowiska roztworów wodnych

Który proces czyszczenia działa najlepiej? -Ultrasonic Cleaner!

Czyszczenie bloków silnika i głowic cylindrów jest tak samo ważne, jak operacje obróbki na odlewach. Nie można wykonać dokładnej inspekcji tych części, jeśli są brudne, tłuste lub pokryte farbą lub korozją. Sprawdzenie pęknięć w głowicach i blokach żeliwnych wymaga czystej powierzchni proszku do wykrywania cząstek magnetycznych. Podobnie, sprawdzenie odlewów aluminiowych pod kątem pęknięć włosowych za pomocą penetrującego barwnika również wymaga czystej powierzchni. Nawet wycieki porowatości w głowicach aluminiowych i blokach mogą być maskowane, jeśli na metalu znajduje się ciężka warstwa genu.

Pls znaleźć specyfikacje najbardziej popularnych maszyn do czyszczenia silnika poniżej:

Specyfikacja AGSONIC
Robić Chiny
Model T-6144S T-1200S
Pojemność zbiornika (l) 6144 1200
Zbudowany materiał SS 316 SS 316
Wymiar zewnętrzny 3.3x2.1x1.9 1,65x1,4x1,3
Przydatny wymiar lbh (m) 2,4 x 1,6 x 1,6 1,1 x 1,1 x 1
Elektryczna moc grzewcza (KW) 150KW 30KW
Grzałka ("C") 20-100C Dostosuj 20-100C Dostosuj
Izolacja Tak / nie tak tak
Agregacja hydrauliczna, tak / nie Nie Nie
Maksymalne obciążenie (kg) 5000 kg 1000 kg
Moc ultradźwiękowa (KW) 46,8 10.8
Częstotliwość ultradźwiękowa (KHz) 28 28
Liczba zestawów przetworników Zestaw 26 zanurzeniowych paczek (przetwornik 936 szt.) Zestaw 6 sztuk zanurzeniowych (głowica 216szt)
Umieszczenie płytek wibracyjnych 2 boczne mocowanie ścienne z uchwytem (każda strona 13-częściowy zestaw wibratora) Zestaw do montażu na dnie, w zestawie z wibratorem
Poziom Noice Specjalny koszyk / Z koszem /
Napięcie (V) 380-415 V 3 fazy 380-415 V 3 fazy
Zegar (min) 1-99 godzin dostosować 1-99 godzin

Inne modele do wyboru:

Model Rozmiar zbiornika Rozmiar jednostki Tom Moc ultradźwiękowa Częstotliwość Moc grzewcza Regulator czasowy Temperatura nagrzewania
DxSxW (mm) DxSxW (mm) (L) (W) (kHz) (KW) (MIN) ( )
T-12S 500 x 300 x 250 640 x 440 x 470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500 x 350 x 350 640 x 490 x 570 61 900 1.5
T-24S 550 x 400 x 400 690 x 540 x 620 88 1200 3
T-30S 600 x 450 x 400 740 x 590 x 620 108 1500 3
T-36S 600 x 500 x 450 740 x 640 x 670 135 1800 4.5
T-48S 700 x 500 x 500 840 x 640 x 720 175 2400 6
T-60S 800 x 600 x 550 940 x 740 x 770 264 3000 7.5

Części silnika, części silnika, wymienniki ciepła Maszyna ultradźwiękowa Woring w warsztacie

 

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego Szerokie zastosowanie:

Przemysł Czyszczenie obiektów
biżuteria Biżuteria, diament, złoto, produkty srebrne,
maszyneria Formy, części precyzyjne, elementy dociskowe, części kamer, łożyska, narzędzia sprzętowe
elektronika Płyta PCB, części elektroniczne, części do telewizorów, części komputerowe
Przemysł samochodowy części silnika, skrzynia biegów, amortyzator, automatyczna dysza, cylinder, zawór
Dental i medyczne narzędzia stomatologiczne, narzędzia medyczne, iniektor, narzędzia chirurgiczne, zakraplacz, szklany pojemnik
Poszycie i malowanie polerowanie części, nożyce SUS, zastawa stołowa, poszycie
Przemysł spożywczy Kuchenka, kocioł, butelki, kapsel, filtry
Producent optyczny i zegarek soczewki optyczne, okulary, okulary przeciwsłoneczne, metal, złoto, biżuteria, diament, zegarek, zegarek, zegarek ręka
włókienniczy blacha spindneret, części gumowe, formy plastikowe, zabawki
inni pieczęć, klapa, monety, ceramika, karta bankowa, IGBT

Jak działa ultradźwiękowe czyszczenie silnika samochodowego?

Ultradźwiękowy środek czyszczący do części samochodowych składa się z szerokiego zbiornika ze stali nierdzewnej, który może pomieścić bezpieczne i biodegradowalne rozwiązanie do czyszczenia ultradźwiękowego dla uzyskania zaawansowanych wyników czyszczenia.

Po włączeniu urządzenia potężny przetwornik w maszynie wytwarza miliony mikroskopijnych bąbelków w roztworze czyszczącym. Bąbelki implodują z ogromną siłą, kontaktując się z częściami silnika samochodowego. A przy tym cały rodzaj smaru, brudu, brudu i osadu węglowego jest całkowicie pozbawiony uszkodzeń.

Po zakończeniu czyszczenia należy spłukać i wysuszyć części samochodowe, aby przygotować je do ponownego montażu. Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z myjni ultradźwiękowych sprawia, że ​​praca jest łatwa i szybka. Powinieneś dostać teraz, jeśli nie używasz go jeszcze do czyszczenia części silnika samochodu.

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele mniejszych wersji myjki ultradźwiękowej do części silników samochodowych, ultradźwiękowy środek czyszczący z większym zbiornikiem jest najczęściej preferowany do profesjonalnego czyszczenia i naprawy. Pomoże Ci to w czyszczeniu różnych większych części silnika z łatwością

Duże czyszczenie ultradźwiękowe

Blok silnika Ultradźwiękowy efekt czyszczenia

Jakie części samochodowe mogą , części silnikowe Czyścisz w ultradźwiękowym systemie czyszczącym?

Myjka ultradźwiękowa do mycia części samochodowych jest jednym z najlepiej zaprojektowanych i najważniejszych narzędzi dla mechaników samochodowych.

Dzięki wysokiej jakości ultradźwiękowym urządzeniom czyszczącym w garażu, wszystkie czynności związane z czyszczeniem można teraz wykonać w ciągu kilku minut, co faktycznie wymagało kilku godzin.

Ogólnie rzecz biorąc, proces ten jest szybki, bezpieczny i profesjonalny, gdy do czyszczenia tych części samochodowych stosuje się ultradźwiękowe urządzenie czyszczące.

Najlepszą rzeczą w używaniu tych ultradźwiękowych systemów czyszczących jest to, że możesz swobodnie wykonywać inne zadania produkcyjne, gdy czyszczenie wykonywane jest profesjonalnie przez zautomatyzowane urządzenie.

Po pewnym czasie możesz wrócić i wybrać wyczyszczone części, gdy są gotowe do montażu.

Czyszczenie części silnika - bez względu na to, czy są to małe części, takie jak łączniki i elementy mocujące, większe części, takie jak korbowody i tłoki, a nawet głowice cylindrów na blokach silnika - wymagają uwagi do trzech zasad: ekonomii, wydajności i świadomości ekologicznej. Według naszych ekspertów, czyszczenie ultradźwiękowe może być centrum zysku czystszych części, kolejnym krokiem w kierunku ubezpieczenia braku awarii silnika i tworzenia nowych form dochodu

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885