Warsztaty samochodowe Narzędzie Przemysłowa myjka ultradźwiękowa SUS304 Ultradźwiękowe urządzenie czyszczące

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AGSONIC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TB-200
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
Materiał: Stal nierdzewna 304 Aplikacja: Warsztaty motoryzacyjne Czyszczenie narzędzi
Opcja: Regulowana moc Używany: Przemysłowy ultradźwiękowy środek do czyszczenia części
Moc ultradźwiękowa: 200W Moc grzewcza: 300W
High Light:

Narzędzie samochodowe Przemysłowa myjka ultradźwiękowa

,

przemysłowa myjka ultradźwiękowa 200W

,

urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego SUS304

CZYSZCZENIE ULTRADŹWIĘKOWEWarsztaty motoryzacyjne Ultradźwiękowe urządzenie czyszczące, przemysłowe ultradźwiękowe urządzenie do czyszczenia części

 

Myjka ultradźwiękowa Przemysł samochodowy

Wysokowydajny system czyszczenia ultradźwiękowego Digital Series oferuje nowy wymiar Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem.Jednokomorowe urządzenie służy do czyszczenia instrumentów chirurgicznych i innego sprzętu za pomocą energii dźwiękowej w wodnym roztworze detergentu.

Wszystkie urządzenia są wykonane z litej stali nierdzewnej z obwodami częstotliwości zamiatania dla bardziej równomiernego działania czyszczącego.

 

 

Czyszczenie ultradźwiękowe wykorzystuje fale dźwiękowe do tworzenia milionów małych bąbelków w zbiorniku roztworu czyszczącego.Czyszczone części zanurzane są w roztworze i w miarę tworzenia się pęcherzyków i „eksplodowania” usuwają wszelkie zabrudzenia, tłuszcz, węgiel itp. Ta metoda również działa bardzo dobrze.Jedyną wadą, którą zauważyłem przy czyszczeniu ultradźwiękowym, jest to, że aluminiowe części nie wychodzą ze zbiornika czyszczącego wyglądając jak nowe.Wydają się mieć pewne przebarwienia, mimo że były czyste.Jeśli zamierzasz pomalować części, nie powinno to mieć znaczenia.


Jesteśmy producentem niestandardowych maszyn do czyszczenia ultradźwiękowego do odtłuszczania i czyszczenia części samochodowych dla producentów OEM, warsztatów, prac roboczych i branży auto-renowacji.Posiadamy doświadczenie w dostarczaniu indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań do czyszczenia części samochodowych.
Czyszczenie ultradźwiękowe to roztwór czyszczący na bazie wody, w którym stosuje się przetworniki ultradźwiękowe, aby zapewnić mieszanie kawitacyjne w zbiorniku, który ma wodę i odpowiednią substancję chemiczną do czyszczenia oleju, brudu, gruzu, smaru i innych zanieczyszczeń z różnych typów komponentów samochodowych.
Specjalizujemy się w myciu wszelkiego rodzaju części pomocniczych, takich jak klocki hamulcowe, kolumny kierownicy, wałki korbowe, tłoki, zawory, uszczelki, klocki sprzęgła, lusterka i wiele innych.

 

 

Ultradźwiękowa myjka wtryskiwaczy i ławka przepływowa wtryskiwaczy.

Preferowana metoda czyszczenia wtryskiwaczy.Włącza cykle wtryskiwaczy paliwa, podczas gdy końcówki wtryskiwaczy paliwa są zanurzone w kąpieli ultradźwiękowej, która wykorzystuje przyjazny dla środowiska płyn czyszczący do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa.Część ławki przepływowej umożliwia również użytkownikowi wykonanie testu przepływu przed i po czyszczeniu oraz umożliwia użytkownikowi obserwację wzoru natryskiwania wtryskiwacza paliwa.Ta metoda wymaga usunięcia wtryskiwaczy paliwa z silnika

Jak uzyskać najlepsze czyszczenie ultradźwiękowe?
Przy czyszczeniu ultradźwiękowym należy wziąć pod uwagę wiele kwestii.Optymalizacja tych zmiennych zapewni najlepsze czyszczenie.Najważniejszymi decyzjami, które należy podjąć, jest wybór odpowiedniego rozwiązania czyszczącego, czyszczenie w odpowiedniej temperaturze przez odpowiedni czas oraz wybór odpowiedniego rozmiaru i typu myjki ultradźwiękowej.

 

Czy do czyszczenia wymagane jest specjalne rozwiązanie?
Gleba przywiera do części... gdyby tak nie było, ziemia po prostu by odpadła!Celem rozwiązania jest zerwanie wiązań między częściami a ich glebą.Sama woda nie ma właściwości czyszczących.Podstawowym celem aktywności ultradźwiękowej (kawitacji) jest wspomaganie rozwiązania w wykonywaniu jego pracy.Roztwór do czyszczenia ultradźwiękowego zawiera różne składniki zaprojektowane w celu optymalizacji procesu czyszczenia ultradźwiękowego.Na przykład zwiększone poziomy kawitacji wynikają ze zmniejszonego napięcia powierzchniowego płynu.Roztwór ultradźwiękowy będzie zawierał dobry środek zwilżający lub środek powierzchniowo czynny.

Przemysłowy ultradźwiękowy środek do czyszczenia części

Używając wodnych (na bazie wody) detergentów, sprzęt ultradźwiękowy AGSONIC skutecznie usuwa olej, opiłki i inne zanieczyszczenia z części maszyn, narzędzi, przyrządów, rur i wielu innych.Maksymalizuje to przepustowość, zwiększając produktywność i eliminując potrzebę ponownego czyszczenia, co czyni go jednym z najbardziej efektywnych i przyjaznych dla środowiska sposobów czyszczenia tych części i komponentów.

 

aplikacje, w tym następujące i nie tylko:

Konserwacja, przebudowa i renowacja samochodów

Usuwanie uszkodzeń spowodowanych powodzią, ogniem i burzą

Czyszczenie filtrów metalowych i ceramicznych

Konserwacja sprzętu drukarskiego

Ogólne czyszczenie konserwacyjne w warunkach sklepowych

Precyzyjne czyszczenie medyczne

 

10L PDane techniczne:

Model TB-200
Częstotliwość ultradźwiękowa 40 000 Hz
Materiał SUS304
Pojemność baku 10,8L
Moc ultradźwiękowa 200W
Moc grzewcza Moc 450 W, szybkie nagrzewanie
Regulator czasowy 1-30 minut regulowany
Podgrzewacz 0-80C regulowany
Rozmiar jednostki 325 x 265 x 280 mm (dł. x szer. x wys.)
Rozmiar zbiornika 300 x 240 x 150 mm (dł. x szer. x wys.)
wielkość paczki 435 x 360 x 350 mm (dł. x szer. x wys.)
północny zachód 7,4 kg
GW 8,5 kg
Zasilacz AC 100 ~ 120V, 50/60Hz
AC 220 ~ 240V, 50/60 Hz

 

 

Cechy maszyny:

•Maszyna o niskich wymaganiach konserwacyjnych
•Wytrzymałe systemy czyszczące
• Przyjazny chemicznie - korpus odporny na rdzę SS
•Przemysłowe wyposażenie, budowanie, aby trwać
• Roczna gwarancja na wszelkie wady produkcyjne
• Całkowicie dostosowane do wymagań czyszczenia
•Mniej ingerencji człowieka i mniejszy zakres błędów
• Dokładne i równomierne czyszczenie za każdym razem

Warsztaty samochodowe Narzędzie Przemysłowa myjka ultradźwiękowa SUS304 Ultradźwiękowe urządzenie czyszczące 0

Szczegóły kontaktu
AGsonic

Numer telefonu : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885